دربارهی ما

ایده شما، واقعیت ما!

3.jpg

چینگدائو CYW Board Game Co.، Ltd یک تولید کننده حرفه ای از بازی های تخته ای، کارت بازی، کارت بازی، کارت های معاملاتی و قطعات بازی است. ما خدمات تک مرحله ای را از طراحی، تولید انبوه چاپ و حمل و نقل ارائه می دهیم.


فن آوری پیشرفته

ما به طور مداوم فن آوری آلمان را برای بهبود کیفیت محصولات چاپ ما معرفی می کنیم. با استفاده از فن آوری ها و امکانات بین المللی به روز، ما می توانیم بسیاری از محصولات با تکنولوژی پیچیده تولید کنیم. هدف ما گسترش بازار ماست، بنابراین ما می توانیم بهترین محصولات بازی تخته ای با قیمت رقابتی ارائه دهیم.

 

محصولات مختلف

به طور کلی، محصولات هیئت مدیره ما را می توان به صورت سه بعدی تقسیم بندی کرد که شامل بازی های تخته ای، پلاستیکی و چوبی می باشد.

 

فرآیند تولید محیط زیست

ما در مورد نفوذ ما به جهان در معرض خطر هستیم. به عنوان یک سازمان اخلاقی، ما به محیط طبیعی احترام می گذاریم. در فرایند تولید، ما می خواهیم به حفاظت از محیط کمک کنیم، بنابراین ما توجه زیادی به استفاده از مواد خام محیط زیست و سیستم بازیافت می دهیم. مواد اولیه ما به FSC گواهی شده است. و محصولات ما توسط EN71 و ASTMF963 تایید شده است.

 

سرویس

ما اصرار داریم که بهترین خدمات چاپ و بسته بندی را برای مشتریانمان ارائه دهیم. خدمات ما از طریق هر مرحله از تولید می باشد.

 

طراحی حرفه ای با ایده شما

این مرحله مهمی است قبل از تولید انبوه بازی های تخته ای. ما بر اعتقاد مشتری محور تأکید میکنیم. ما بر این باوریم که ارتباط خوب بین مشتریان ما و ما می تواند برای همکاری ما مفید باشد. در ابتدا، تیم ما از متخصصان صبر و حوصله ای را که ایده های شما را می فهمد و از اولویت شما درک می کند سپس، ما با تیم حرفه ای ایالات متحده برای تکمیل جزئیات طراحی بازی هیئت مدیره کار می کنیم. پس از آن، ما دوباره با شما بحث خواهیم کرد تا پروژه طراحی نهایی را قبل از تولید انبوه تعیین کنیم.

 

اثبات

ما برای شما آزادانه مدارک را ارسال می کنیم. اگر شما هر گونه توصیه، ما آن را در اسرع وقت بهبود بخشد.

 

خدمات پشتیبانی

ما خدمات پشتیبانی کامل را برای اطمینان از رضایت مشتری فراهم کرده ایم. اگر شما مشاوره ای در مورد ساخت بازی روی صفحه دارید، ما 24/7 سرویس پشتیبانی را برای کمک به شما برای پیدا کردن راه حل ارائه خواهیم داد. قابلیت اطمینان اولویت ما تمام وقت است.


نوآوری

ما اغلب در بسیاری از نمایشگاه های جهانی برای برقراری ارتباط با شرکت های دیگر برای ترویج تکنولوژی تولید و نوآوری شرکت می کنیم.   پس از سالها تلاش، محصولات ما با آلمان تولید می شود استاندارد

 

ظرفیت تولید

در حال حاضر ما قادر به ساخت 120،000 جعبه بازی، 50،000 هیئت مدیره بازی و 350،000 کارت بازی در روز است. ما به طور مداوم کیفیت و کمیت تولید را با آموزش کارکنان در مورد راندمان تولید و کنترل کیفیت بهبود می بخشیم.


تیم کنترل کیفیت (تیم QC)

ما سطح بالایی از قابلیت کنترل کیفیت را از یک تیم متخصصان تولید برای مدیریت هر مرحله از فرایند تولید داشته ایم. ما کالاهای تولید انبوه تضمین می کنیم همانند اثبات.

 

ما منتظر هستیم تا شریک تجاری قابل اعتماد خود را از تولید بازی های تخته ای تبدیل کنیم. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید:

ایمیل: sales@cywprinting.com

Whats: 86-0136 6889 7163