4 رنگ چاپ صفحه بازی جعبه

4 رنگ چاپ صفحه بازی جعبه

جعبه بازی، به عنوان نام آن نشان می دهد، جعبه استفاده می شود برای بسته بازی بازی. گروه مصرف کننده عمدتا کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی بزرگترها هستند. بنابراین طراحی و چاپ جعبه بازی باید توجه بیشتری به ارزش هنری کالاها داشته باشد. الزامات رنگ نیز بالا است.

چت کن

جزئیات محصول

4 چاپ رنگ صفحه هیئت مدیره بازی:


بسته بندی بازی نقش بسیار مهمی در برقراری ارتباط با مصرف کنندگان در زبان تصویر منحصر به فرد خود دارد و زمانی که مصرف کنندگان برای اولین بار آن را مشاهده می کنند، علاقه مند به محصولاتی هستند که بسته می شوند. کنتراست سبک و سنگین استفاده از رنگ نیز یکی از روش های بازتولید مهم در استفاده از رنگ های بسته بندی است.


جعبه چاپ 4 رنگ

چاپ چهار رنگ به ماشین چاپی اشاره دارد که از یک جوهر سیاه و سفید، آبی، قهوه ای و سبز استفاده می کند تا روش چاپ لیتوگرافی برای کپی نقشه را به دست آورد. اگرچه در عمل، با توجه به خطای تغییر شکل مش در طی فرآیند چاپ و محدود شدن آستانه شناخت بصری، رنگی که با چاپ چهار رنگ امکان پذیر است، بسیار کمتر از نظر تئوری است. 4 چاپ رنگ همچنان به عنوان حالت چاپ مهم برای تولید محصولات است.


Heidelberg Speedmaster CX102

این کارخانه با مطبوعات Speedmaster CX102 Heidelberg مجهز است که یک فرمت چاپی 102 میلی متری را در حین ترکیب تکنولوژی پیشرفته XL 105 در زمینه تغذیه کاغذ، تحویل کاغذ، تغذیه کاغذ، خشک کردن، مدیریت رنگ و کنترل فشار نگه می دارد. چهار رنگ، لازم نیست نگران رنگ دیگر باشید، زیرا فقط از 4 رنگ استفاده می کنید. این نیز موجب صرفه جویی در هزینه می شود زیرا اکثر شرکت های چاپ آنلاین که از این فرایند استفاده می کنند، قیمت های مقرون به صرفه را ارائه می دهند، به ویژه برای دستگاه های افست.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

四 宫 格

Hot Tags: 4 رنگ چاپ صفحه بازی جعبه، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:جعبه بازی کاغذ C2S بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like