جعبه بازی کاغذ C2S

جعبه بازی کاغذ C2S

کاغذ دو طرفه پوشش داده شده نوعی کاغذ پوشش داده شده است که دو برابر است با صاف بودن خوب در هر دو طرف. اندازه یک ورق کاغذ در بازار به طور کلی به دو اندازه تقسیم می شود: مثبت (789 × 1092 میلی متر) و بزرگ (889 میلی متر × 1194 میلیمتر).

چت کن

جزئیات محصول

جعبه بازی تخته C2S


به عنوان یک جعبه برای بازی، بسیاری از آنها رنگارنگ هستند و ویژگی های محصول دارند. در تصویر بسته بندی بیرونی، یک بلوک رنگ نمادین، یک نقطه رنگ، یک خط رنگی یا یک محتوای متمرکز با رنگ مشخص شده است که ویژگی های بازی را نشان می دهد. علاوه بر این، چاپ جعبه بازی همراه با تکنولوژی، پیگیری اصالت انگیز و جلوه های بصری منحصر به فرد، یکی از مزیت های عمده ای از بسته بندی بازی ضد جعل و تقلب است.


دو طرفه کاغذ پوشش داده شده

سطح کاغذ مسی بسیار صاف و مسطح است، با صاف بودن و براق بودن. این یکی از انواع رایج ترین انواع جعبه های بازی است. سطح روشن، پوشش یکنواخت، جذب سریع جوهر و چاپ قابل چاپ خوب است، مناسب برای چاپ رنگ ظریف. برای چاپ عالی، سطح کاغذ پایه با یک پوشش پوشش داده شده است، و کاغذ پوشش داده شده توسط کالیبراسیون فوق العاده تقویت شده است.


طراحی جعبه بازی

چگونه طراح یک جعبه ای مناسب برای بازی شما برای طراحان و ناشران بسیار مهم است. از شکل جعبه، اندازه، گرافیک چاپ شده از سطح و غیره، همه عواملی هستند که باید در نظر گرفت. CYW یک تولید کننده با تجربه است که با تعدادی از تیم های طراحی ایالات متحده مشغول به کار است تا نیازهای طراحی جعبه بازی را درک کند. می تواند با شما کارهای مناسب انجام دهد


موارد سفارشی به شرح زیر است:

四宫格

Hot Tags: c2s جعبه کاغذ بازی تخته، سازنده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:سفارشی ساخته شده در جعبه بازی روی صفحه بعدی:4 رنگ چاپ صفحه بازی جعبه

پرس و جو

You Might Also Like