سفارشی ساخته شده در جعبه بازی روی صفحه

سفارشی ساخته شده در جعبه بازی روی صفحه

افزایش فروش خود را با بازی توسط سفارشی کردن جعبه های خالی و یا سفارشی از جعبه های مقوایی با نگاه جذاب. جعبه بازی BGM سفارشی کیفیت و بالاترین ارزش را برای نیازهای تولید بازی روی صفحه نمایش. ایجاد هیجان انگیز بازی های هیئت مدیره و سرگرم کننده بازی با بهترین بازی های تخته اطراف چاپگر کارت.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی ساخته شده در جعبه بازی روی صفحه

ما می تواند کمک به شما سفارشی کردن بازی شما جعبه بازی شخصی ساخته شده. همه خود را کتاب قانون بازی، بازی، کارت بازی، بازی تخته و لوازم جانبی بازی را در یک جعبه بازی جذاب قرار داده است. علاوه بر این, جعبه سخت است که آن را آسان به بازی خود را حمل و به اشتراک گذاری سرگرم کننده با دوستان و خانواده تان وجود دارد. این جعبه بسته با دوام و زیبا برای هر نوع بازی است.


طراحی جعبه بازی

پس از طراحي جعبه بازی است که بازی خود را مناسب پیدا کردم که اندازه کاغذ تاثیر بزرگی در اندازه کادر است. انتخاب اندازه جعبه آسیب به امکانات کشتی اول شود. طراحی جعبه بازی شخصی روش طراحی است که شامل طیف گسترده ای از نفوذ است. محصول خود را و اثر اجتماعی بزرگ ارتباط و نفوذ دارند. شکل گیری و عملکرد بسته بندی تصویر به طبیعی و پر جنب و جوش انسانی رتبهدهی و آلی شکل می دهد که کیفیت بسته بندی شخصیت و سبک منحصر به فرد برای جذب مصرف کنندگان توسعه یافته.


جعبه برش می میرند

هنگام طراحی بسته لازم به طور سیستماتیک فکر و تجزیه و تحلیل وضعیت واقعی با زوایای مختلف و موقعیت های ایجاد و درک عوامل مختلف است که باید در نظر گرفته است. شکل ماده چاپی دیگر محدود به زاویه راست راست است که روند مرگ برش مطبوعات یا دیگر محصول مقاله به مرگ مرگ برش با توجه به گرافیک از پیش طراحی شده بسازیم.


موارد سفارشی به شرح زیر نشان داده شده است:

四宫格

Hot Tags: سفارشی آمریکایی ساخته شده بازی جعبه تولید کننده تامین کننده ساز, طراحی, عمده فروشی, سفارشی, چاپ
یک جفت:نه بعدی:جعبه بازی کاغذ C2S

پرس و جو

You Might Also Like