بازی پوسته پول دور

بازی پوسته پول دور

پول بازی، یک نوع پول مجازی، تنها در دنیای مجازی بازی موجود است و خود تنها یک قطعه داده برای برنامه بازی است. واحد پولی آن بسته به نوع بازی متفاوت است و بازی های مختلف جهانی نیستند. بازیکنان بازی از این پول برای تولید و فروش در بازی استفاده می کنند.

چت کن

جزئیات محصول

بازی های رایانه ای دور


بسیاری از بازی های روی صفحه وجود دارد و البته تقاضا برای اجزای بازی افزایش یافته است. پول بخش مهمی از برخی بازیها است و نقش مهمی در بازی دارد. سکه چاپ با کیفیت بالا می تواند تجربه بازی را افزایش دهد. شما می توانید آن را تصور کنید. کیفیت عالی به بازی نگاه حرفه ای و احساس. یادداشت بازی خود را سفارشی کنید. CYW به شما کمک می کند سکه بازی های سفارشی خود را با بازی تخته تخته ای کامل طراحی کنید.


پول سفارشی طراحی بازی

اندازه پول را انتخاب کنید. علاوه بر اندازه پیشنهادی توصیه شده، ما دارای اندازه کوچک، متوسط و بزرگ و همچنین سفارشی ساخته شده توسط مشتریان است. پس از آن ما روند چاپ کاغذ و نحوه چاپ را با شما تایید خواهیم کرد. بعد، ما همچنین با طراحی کارخانه، اسناد شما، پیش نمایش چاپ دیجیتال، و سپس تولید انبوه بعد از اینکه کیفیت خود را تایید کردید، تماس بگیرید.


تولید کننده پول بازی CYW

البته، به منظور ارائه خدمات ذهنی، علاوه بر مواد مقوا، ما نیز خدمات سفارشی محصولات فلزی را قبول می کنیم. ما با توجه به طرح های طراحی شما، چاپ یک به یک را بازگردانیم تا اطمینان حاصل شود که محصول نهایی محصول مورد نظر را به دست می آورد. CYW به عنوان یک سرویس دهنده ی یک مرحله ای از طراحی، ساخت و حمل و نقل، مشتریان ما فقط نیاز به ارائه ایده ها دارند و ما همه چیز را برای شما ترتیب می دهیم.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

四宫格

Hot Tags: تولید کننده، تامین کننده، تولید کننده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بازی آنلاین فروشگاه پول بعدی:تخته بازی ورق پول

پرس و جو

You Might Also Like