بازی آنلاین فروشگاه پول

بازی آنلاین فروشگاه پول

در یک بازی، پول دارای عبارات و استفاده های متفاوت است. بنابراین، بسیاری از مواد چاپی مانند کاغذ، پلاستیک، فلز و حتی چوب وجود دارد. اما نقطه مشترک آنها این است که آنها نیاز به چاپ سفارشی برای تولید انبوه دارند تا در بازی ظاهر شوند.

چت کن

جزئیات محصول

فروشگاه بازی تخته بازی

اگر هیچ الزام خاصی برای پول بازی وجود نداشته باشد، به طور پیش فرض روی کاغذ پوشیده شده است. از آنجایی که دارای یک سطح صاف و سفید و سفید است، به گرافیک چاپ شده و تصاویر نیز یک اثر سه بعدی می دهد. این یکی از مقالات اصلی چاپخانه ها است. می توان در یک یا هر دو طرف چاپ کرد. می توانید نتایج چاپ پیوسته را تضمین کنید.

2.jpg

پول گرد


3.jpg

پول کاغذی


روند لمینیت سطح

اگر چه سطح کاغذ پوشش داده شده صاف و صاف است، به منظور محافظت از محصول از استفاده، آن را در آینده رنگ آمیزی و آسیب دیده است. این کارخانه پس از چاپ به روند لمینیت به طور پیش فرض انجام خواهد شد. برای محافظت از براق و براق شدن، آن را با فشار دادن فشار به سطح مواد چاپی اعمال کنید. این نه تنها براق و سریع بودن مواد چاپی را بهبود می بخشد بلکه عمر مفید مواد چاپی را نیز افزایش می دهد. فیلم چاپ شده بعد از لمینیت می تواند ارزش افزوده محصول را به طور قابل توجهی افزایش دهد.


بهره وری تولید

برای اطمینان از کارایی تولید، امکانات کارخانه کامل است و معیارهای هر چاپگر تعیین می شود. اپراتور کارخانه، پرسنل تعمیر و نگهداری تجهیزات، و پرسنل مديريت مديريت، نظرات و پيشنهادات خود را به سرعت ارائه می دهند و به طور مناسب و مناسب اجرا می کنند. CYW متعهد به ارائه خدمات به مشتریان با خدمات چاپی راحت، با کیفیت و کارآمد می باشد.

DSC_5030

Hot Tags: تولید کننده، تهیه کننده، تهیه کننده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ افست پول بازی روی صفحه بعدی:بازی پوسته پول دور

پرس و جو

You Might Also Like