نسخه چاپی سفارشی بازی پول

نسخه چاپی سفارشی بازی پول

در واقع، چاپ پول خود بازی خود را آسان و سریع است. شما فقط باید به ما اندازه و مقدار پول بازی که نیاز دارید اطلاع دهید. البته، اگر اسناد طراحی خود را دارید، می توانید آنها را به ما بفرستید. کارخانه به طور مستقیم تولید چاپ را ترتیب می دهد.

چت کن

جزئیات محصول

پول سفارشی تخته بازی


بازی های تخته ای معمولا چاپ می شوند، اما هر کدام متفاوت است. چاپ پول سفارشی می تواند اشکال و اندازه های اضافی را برای مطابقت با بازی تخته اضافه کنید. اکثر هیئت مدیره بازی ما پول کاغذی، که یکی از عناصر اساسی بسیاری از بازی روی صفحه است. هنگام بازی کردن بازی های تخته ای، عمق بازی را افزوده است. بازی جالب است که بخشی از بازی است، نه تنها برای استفاده از آن بلکه برای غیر قابل پیش بینی.

2.jpg

پول چاپ سفارشی


3.jpg

پول بازی تخته ای

چاپ چند رنگی

چاپ رنگی برای چاپ رنگ Hi-Fi از یک چاپگر 6 رنگ استفاده می کند. در مقایسه با چاپ چهار رنگ، با افزایش قرمز، سبز، آبی، نارنجی و سایر رنگهای رنگی به چاپ چهار رنگی C، M، Y، K، بهبود پذیری و صحت رنگ چاپ شده را افزایش می دهد. تکنولوژی چاپ Hi-Fi واقعا می تواند طیف رنگ چاپ تصویر را افزایش دهد، رنگ تصویر را روشن تر و روشن تر، نزدیک به مناظر طبیعی مناظر طبیعی و دستیابی به بالاترین سطح کیفیت چاپ. چاپ رنگی


تیم کنترل کیفیت

CYW همیشه از استانداردهای کیفیت بین المللی برخوردار بوده و محصولاتی را از مواد قابل بازیافت قابل استفاده مجدد استفاده می کند. در جستجوی کیفیت و حصول اطمینان از اینکه محیط زیست را آلوده نمی کند. در همان زمان، کارخانه یک تیم بازرسی با کیفیت ویژه را ایجاد کرد، به شدت هر فریم برس، اثر چاپ هر محصول را کنترل می کرد تا از خجالت و مشکلات غیر ضروری جلوگیری شود. CYW امیدوار است که شما را به عنوان تولید کننده ی بازی های هیئت مدیره صادقانه ی خود یاری کند.

DSC_4822

Hot Tags: سفارشی چاپ روی صفحه بازی پول، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:تخته بازی ورق پول بعدی:انحصار هیئت مدیره بازی پول

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید