انحصار هیئت مدیره بازی پول

انحصار هیئت مدیره بازی پول

بازی های هیئت مدیره انحصار شامل بازی مجازی ارز از 1 دلار به 500 دلار، نشان دهنده نشانه های قلع بازیکن، تاس، قرارداد اموال، کارت های شانس و کارت های عمومی است. علاوه بر این، این بازی شامل خانه های چوبی و یا پلاستیک و هتل هایی می شود که می توانند خریداری شده و در اموال متعلق به بازیکن قرار بگیرند.

چت کن

جزئیات محصول

پول انحصار هیئت مدیره بازی


بازیکنان انحصار، به عنوان یکی از بهترین بازی های محبوب و محبوب در تاریخ بازی، نیاز به خرید و فروش املاک و مستغلات با استفاده از پول بازی (معمولا به عنوان "پول انحصاری" شناخته می شود). هدف: اجازه دادن به دیگر بازیکنان ورشکستگی. بهترین راه برای رسیدن به این هدف، انحصاری انواع خاصی از اموال است. تقریبا 800 میلیون نفر در سراسر جهان انحصار بازی کرده اند.


چاپ پول بازی

معمولا روش چاپ پول پول بازی به چاپ دو طرفه دو طرفه و دو طرفه چاپ چهار رنگ تقسیم می شود. همین امر برای توصیه های منظم درست است. با این حال، به عنوان یک تولیدکننده چاپ سفارشی، ما هر نوع روش چاپی را که میخواهید به شما کمک میکنیم که لوازم جانبی بازی خود را بهبود ببخشید، پیشنهاد و قبول کنید. لیتوگرافی بیشتر استفاده می شود. لیتوگرافی می تواند بر روی چند رنگ چاپ شود، که می تواند فشار را تحمل کند و انتقال و انتقال متن صحیح را تضمین کند.


تولید کننده بازی تخته بازی

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای بازی، ما نمی توانیم مجموعه ای کامل از بازی ها، از جمله تمام لوازم جانبی بازی، تولید کنیم که همه آنها می توانند به صورت سفارشی چاپ و تولید شوند. مزیت مشخص ما هزینه واقعی و مستقیم ما، محصولات خوب و ایمن، ارتباطات شخصی و مسئولیت بزرگ و تحویل در زمان است. بیش از 100 قالب در دست / در انبار برای تولید بیش از 100 نوع از قطعات بازی درگیر در صنعت بازی. بازی های کامپیوتری سفارشی در دسترس است


موارد سفارشی به شرح زیر است:

四宫格

Hot Tags: انحصار هیئت مدیره بازی پول، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:نسخه چاپی سفارشی بازی پول بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like