چاپ افست پول بازی روی صفحه

چاپ افست پول بازی روی صفحه

زیرا بسیاری از مردم قوانین مختلف برای بازی های مختلف بازی قوانین برخی از پول برای جدول بازی گاهی اوقات با استفاده از برخی از اختلاف نظر می شود. تولید چاپ پول بازی شما می خواهید، نه تنها برای طراحان بازی در نظر گرفتن بلکه برای تولید کنندگان به فکر ملاقات می کند.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ افست پول بازی روی صفحه

یکنواخت بازی پول بازیکنان حس بصری خستگی دهد. پس چگونه آن را بیشتر تصفیه شده و هدف مهم چاپ بازی جذاب است.

مواد تولید اسکناس بازی معمولا 80-100 g کاغذ افست است. با این حال، با توجه به مواد مختلف کاغذ افست تفاوت قیمت نیز بسیار بزرگ است. به عنوان مثال, قیمت رنگ کاغذ افست تقریبا دو برابر است که سفید کاغذ افست.


O1CN011EXpqinpR4FZ5kG_!!3880660362.jpg

سفیداسکناس های افست


O1CN011kGwwpmzLNBRu8e_!!292824657.jpg

رنگ افست اسکناس


timg.jpg

رنگ کاغذ افست


روش چاپ افست

چاپ افست تبدیل به جریان اصلی روش چاپ چاپ. ما احترام به محیط زیست و حفاظت از محیط زیست: نه چشمه راه حل استفاده از آن بسیار مفید است برای محیط زیست است. هدف ما را به استفاده از مواد قابل بازیافت برای چاپ پول بازی خود را. با چاپ افست، آن صفحه ساخت روند ساده و کم هزینه مهمه. در همان زمان نسخه رنگ دقیق و صفحه کپی آسان است. چاپ نرم و نرم است. تعداد زیادی از چاپ می تواند چاپ.


سرویس بازی CYW

CYW 10 سال تجربه در تولید تبلتب بازی است و همکاری با تیم طراحی آمریکا اطمینان حاصل نه تنها کیفیت چاپ، بلکه آخرین اطلاعات طراحی و چاپ پول.

IMG_1512.JPG

              


IMG_1513 - 副本.JPGIMG_1515 - 副本.JPGCYW، عرضه کافی برای مصرف کنندگان به خرید محصولات آنها را در کارخانه نیاز وجود دارد. در همان زمان توقف خدمات و جلو بسته بندی و حمل و نقل و ترمیم و سایر خدمات توقف بوتیک شامل. CYW است که نه تنها تمرکز بر کیفیت در کلمات ایجاد کنترل تیم برای بازرسی کل چاپ. برای مشتریان به جای سفارشات با اعتماد به نفس، ما ارائه می دهیم نمونه چاپ شده. آن را نیز می پذیرد ممیزی شخص ثالث برای تولید انبوه.

 Hot Tags: افست چاپ پول بازی روی صفحه تولید کننده تامین کننده ساز طراحی چاپ, سفارشی, عمدهفروشی, آمریکایی
یک جفت:نه بعدی:بازی آنلاین فروشگاه پول

پرس و جو

You Might Also Like