3D مجتمع چاپ مینیاتور Figurine بازی Pieces 3D فناوری

3D مجتمع چاپ مینیاتور Figurine بازی Pieces 3D فناوری

ما می خواهیم شریک تجاری شما قابل اعتماد باشد، بنابراین ما بهترین محصولات بازی روی صفحه را با قیمت مناسب برای محصول ارائه می دهیم. ما آموزش های مختلفی برای کارمندانمان برای به حداقل رساندن دوره تولید ارائه می دهیم. ما اصرار داریم که قبل از بسته بندی و حمل و نقل محصول را بررسی کنیم.

چت کن

جزئیات محصول

3D مجتمع چاپ مینیاتور Figurine بازی Pieces 3D فناوری


یک مجسمه 3D یا 3D selfie، همچنین به نام "mini-me" و پرتره 3D، به یک مجسمه کوچک مینیاتوری چاپ شده از یک فرد (یا یک زن و شوهر) اشاره دارد که براساس یک اسکن 3D فانتزی است. مجسمه های چاپ شده 3D هدیه ای عالی برای رویدادهای زندگی مانند مراسم عروسی، فارغ التحصیلی، پیوند خانواده و یا تولد است. در مورد یک سالگرد، می توان یک مجسمه کوچک مینیاتوری چاپ شده را ایجاد کرد و از آن به عنوان کیک کیک استفاده می شود. گزینه های اندازه های مختلف برای رقص های 3D، از چند سانتیمتر به اندازه بر اساس درخواست شما، به عنوان ارائه شده توسط شرکت چینی CYW ارائه شده است. بعضی از پرینترهای حرفه ای درجه 3D قادر به چاپ سه بعدی در رنگ های مختلف و یا رنگی هستند، برای مثال، از جمله ماسه سنگ یا کاغذ. مجسمه کوچک چاپی مینیاتوری 3D واقعی شخصیت در رنگ پر جنب و جوش و با سطح بالایی از جزئیات است.


آخرین، اما نه کم، برای دوستداران حیوانات CYW نیز در زمینه اسکن حیوان خانگی 3D و چاپ 3D حیوان خانگی تخصصی است. ما همچنین می توانیم پرینترهای پرینت 3D را که از اکسترودرهای دوگانه پرینترهای 3D (یا چند اکسترودر پرینتر های 3D) پشتیبانی می کنند، ارائه دهیم که می توانند در دو، سه یا چهار رنگ چاپ شوند، اما چاپ واقعی رنگی سه بعدی را ارائه نمی دهند. استفاده از مواد بسیار رایج، به چاپگر اجازه می دهد تا چاپ تمام رنگی با قیمت مناسب را انجام دهد. در مقایسه با سایر تکنولوژی ها یا چاپگرهایی که نیاز به مواد چاپی اختصاصی دارند، این رویکرد اقتصادی می تواند تفاوت بین کسب و کار سودآور و کسب درآمد از اینترنت است.


علاقه مند به دانستن بیشتر؟ به سادگی یک پیام با جزئیات در مورد پروژه و اطلاعات تماس ما بفرستید و ما با یک توصیه به شما خواهیم رسید.


5.jpg

Hot Tags: 3d پیچیده چاپ مینیاتور قطعه بازی قطعات 3D فن آوری، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:نسخه چاپی مینیاتور چاپ شده در 3d بعدی:مجسمه مینیاتور دکوراسیون رزین Bobblehead

پرس و جو

You Might Also Like