فن آوری پیشرفته فن آوری 3D پیشرفته 3D مینیاتور

فن آوری پیشرفته فن آوری 3D پیشرفته 3D مینیاتور

ما فن آوری چاپ 3D برای سال ها تحقیق کرده ایم. در نتیجه، ما پیشرفته ترین فن آوری، تجهیزات و تکنسین ها را داریم. به طور خاص، ما می توانیم انواع مختلف مجسمه با تکنولوژی، تجهیزات و کارشناسان حرفه ای طراحی کنیم. پس از دریافت فایل محصول اولیه خود، کارکنان فنی ما جزئیات محصول را با شما در میان خواهند گذاشت. the

چت کن

جزئیات محصول

چاپ 3D نیز می تواند به عنوان افزودنی چاپ شناخته شود، که یک شیء فیزیکی از یک طراحی دیجیتال ایجاد می کند. هر محصول چاپ سه بعدی با یک فایل طراحی یا طرح آغاز می شود. در مقایسه با چاپ معمولی، 3D Miniature Figurine نیاز به تکنولوژی چاپی بالا دارد. ما مجموعه ای از تجهیزات را برای برآورده ساختن نیازهای تولید چاپ 3D معرفی می کنیم.


ما قصد داریم به طور واضح انتظارات خود را درک کنیم، بنابراین ما یک سیستم خدمات پشتیبانی کامل را ایجاد می کنیم. از طریق این سیستم، مشتریان ما توسط کارکنان فنی ما خدمت می کنند. آنها به طور منظم با شما تماس می گیرند تا راهنمایی های شما را جمع آوری کنند. سپس ما به طور منظم طرح طراحی محصول ما را به روز می کنیم. ارتباط بین مشتریان ما و استفاده از مشتریان ما را متوقف نخواهد کرد، ما با طراحی محصول محصولات هیئت مدیره ما راضی هستیم.


تصاویر زیر نشان می دهد که مجسمه های طراحی شده و تولید شده توسط تکنسین های ما، که بسیار محبوب در بازار خارجی. مشتریان می توانند تصاویری را برای ما برای طراحی و ساخت نیاز داشته باشند.


اگر شما هر گونه سوال، خوش آمدید لطفا با ما تماس بگیرید.

ایمیل: boardgame@cywproduction.com

5.jpg
مشخصات:


ماده: رزین، پلاستیک

روش: چاپگر 3D، یا ریخته گری و رنگ دستی اسپری

اندازه محصول: هر اندازه موجود است. (مطابق درخواستتان)

رنگ پایان: هر رنگ (به عنوان درخواست شما)، رنگ دست

به طور گسترده ای به عنوان هدیه تبلیغاتی و مجموعه ای استفاده می شود

لوگو را می توان در هر requset خود اضافه کرد.یک جفت:مجسمه پلاستیک سخت قهرمان بازی مواد قابل بازیافت بعدی:سفارشی 3D چاپ هیئت مدیره بازی پلاستیک مینیاتور Figures ساز

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید