سفارشی 3D چاپ هیئت مدیره بازی پلاستیک مینیاتور Figures ساز

سفارشی 3D چاپ هیئت مدیره بازی پلاستیک مینیاتور Figures ساز

به عنوان یک تولید کننده با تجربه از بازی تخته، ما توانایی کافی برای تولید قطعات 3D بازی تخته دار داریم. ما با تیم آمریکایی ما برای طراحی ایده آل برای محصولات شما کار خواهیم کرد. ما به شدت فرآیند تولید را مدیریت می کنیم تا کیفیت قطعات قطعه بازی ما را تامین کند.

چت کن

جزئیات محصول

کارت پلاستیکی سفارشی 3D چاپ هیئت مدیره بازی پلاستیکی مینیاتور

مینیاتوری پلاستیکی سفارشی 3D به عنوان هدیه، بازی های تخته ای و یا محبوب با فروش در یک بوتیک 3D محبوب است و در بازار رو به رشد برای هر دو افراد و کسب و کار تقاضا در مدت توانایی سفارشی کردن محصولات و تولید سریع نمونه های اولیه

QQ图片20190105091618.jpgQQ图片20190105091628.jpgQQ图片20190105091611.jpg


چاپ 3D و تزریق مینیاتوری

بسیاری از مشتریان فکر می کنند که قیمت چاپ مینیاتوری 3d پایین تر است، اما برای ساخت مینیاتورهای بزرگ، مزیت چاپ سه بعدی بسیار عالی نیست. معمولا چاپ سه بعدی در 500 مجموعه هنوز قابل قبول است. علاوه بر این، هزینه مدل سازی برای چاپ سه بعدی در واقع ارزان نیست (بسیار ارزان تر از هزینه قالب برای قالب گیری تزریقی)، و مزیت بیشتر چاپ سه بعدی تولید نمونه اولیه است.


CYW هیئت مدیره بازی مینیاتوری

سازنده ما تولید هر گونه مینیاتور شکلات بر اساس درخواست شما، هر پروژه شما، ما می توانیم به شما در طراحی، مدل سازی، نمونه سازی و کمک به شما کمک کنیم و ما آن را برای شما تولید می کنیم. تیم طراحی حرفه ای ما در ایالات متحده بهترین راه حل برای درخواست های طراحی ایده آل شما را بر اساس تجربه غنی در طراحی محصولات 3D ارائه می دهد. شما می توانید مواد چاپ سه بعدی را در جواهرات اکریلیک انتخاب کنید، مینیاتورهای معمولی چاپ 3D به صورت پلاستیکی یا سایر تکنیک های موجود در 3D تولید می شود.


CYW Board Game کلاسیک 3D mini gaming mini gaming است، ما به شما پیشنهاد می کنیم که کوچکترین بازی چاپی 3D miniature با قیمت رقابتی داشته باشید، CYW بازی روی صفحه بهترین انتخاب شماست.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproductions.com

یک جفت:فن آوری پیشرفته فن آوری 3D پیشرفته 3D مینیاتور بعدی:تخته سفارشی بازی 3D مینیاتور شکل دهنده ساز

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید