بازی تخته شمارنده چاپ سفارشی

بازی تخته شمارنده چاپ سفارشی

CYW از طریق دهها تلاش بزرگ به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بازی های تخته ای تبدیل شده است. با تجربه غنی در سال های گذشته انباشته شده، ما قادر به ارائه خدمات چاپ سفارشی با کیفیت بالا در قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی بازی سفارشی شمارنده بازی


شمارنده بازی بخش مهمی و انعطاف پذیری از هر بازی روی صفحه است. مجموعه جدید شمارنده ها آسان است برای تجدید تجربه بازی بازی های قدیمی بازی. CYW به عنوان یک بازی ساز حرفه ای بازی، ارائه کننده خدمات ضدحمله برای مشتریان جهانی در آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و کشورهای آسیایی است.

برای شمارنده های سفارشی شما می توانید اعداد، رنگ ها، مواد، شکل ها و پوشش ها را انتخاب کنید. تمام مواد مورد استفاده برای تولید ضد بازی سازگار با محیط زیست هستند و استانداردهای ایمنی اسباب بازی بین المللی EN71، ASTM و ISO9001 به همراه ISO14001 را برآورده می کنند. برای اطمینان از طول عمر بیشتر برای شمارنده های بازی، ما از پوشش های با کیفیت برتر در شمارنده های بازی استفاده می کنیم تا از آسیب های خارجی جلوگیری کنیم. پوشش های گسترده ما شامل براق شدن با شکوه، مات، نقطه یاب، یا پرچم داغ فویل و بسیاری دیگر است. شمارنده با پایان براق بالا یکی از بهترین فروش محصولات در CYW است. براق براق باعث می شود شمارنده بازی های رنگارنگ حتی روشن تر و چشم نواز، اما همچنین تضمین آنها را پوشیدن طولانی است.

ما نه تنها ارائه شمارنده بازی کیفیت برتر، بلکه ما آن را سریع اتفاق می افتد. شمارنده های بازی سفارشی شما توسط تجهیزات پیشرفته ای ساخته می شوند و توسط کمپانی های حمل و نقل موثر و با هزینه ای موثر ارائه می شوند.

اگر در مورد شمارنده های بازی سؤال دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

موارد سفارشی به شرح زیر است:

01.jpg

Hot Tags: تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:قطعات بازی سفارشی پلاستیک تاس تولید کننده بعدی:طراحی بازی های پلاستیکی منحصر به فرد بر اساس ایده های مشتریان

پرس و جو

You Might Also Like