سفارشی بزرگ پلاستیکی هیئت مدیره بازی تاس سازنده

سفارشی بزرگ پلاستیکی هیئت مدیره بازی تاس سازنده

ما اهمیت حفاظت از محیط زیست را درک می کنیم، بنابراین ما مواد بازیافت را برای ساخت بازی پلاستیکی بازی استفاده می کنیم. ما تجهیزات بالا پایان را برای بهبود کیفیت و کارایی تولید محصول معرفی می کنیم. محصولات ما توسط EN71 و ASTMFf963 گواهی شده است.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی تاس پلاستیکی بزرگ را

تکه های پلاستیکی بزرگ برای فعالیت های در فضای باز مناسب است، مخصوصا برای بچه هایی که نیاز به حرکات زیادی در فعالیت دارند و یا به سادگی سرگرم کننده فقط با اشکال عجیب و غریب بزرگ آنها. Dices پلاستیک های بزرگ با سایر اجزای بازی در یک بازی هیئت مدیره در سال های اخیر بسیار محبوب هستند.

ما تولید کننده با تجربه در تولید تکه های پلاستیکی بزرگ برای استفاده های مختلف، عمدتا برای بازی های سفارشی خود را، آنها dices طبیعی هستند، فقط در اندازه های بزرگتر. Dices پلاستیک های پلاستیکی در سهام ما در دسترس هستند در 1 "، - 1/4" از استاندارد اندازه استاندارد می میرند، یا ما می توانیم اندازه های بزرگ را بر اساس درخواست شما طراحی و تولید کنیم. تیم طراحی تاس با تجربه ما در ایالات متحده با توجه به الگوی های ایده آل و اندازه گیری های مختلف خلاقیت خود به منظور ایجاد تکه های مخصوص پلاستیکی بزرگ خود با شما کار خواهد کرد. ما امیدواریم که یک تیزر پلاستیکی بزرگ پلاستیکی با کیفیت خوب شما را به بهترین زمان به یاد ماندنی در شرایط بازی تبدیل کند.

مجموعه ای از تک تک تاس های پلاستیکی بزرگ یا تکه های پلاستیکی سفارشی بزرگ در مجموعه بازی های تخته ای ساخته شده است به سفارش در تولید کننده ما ساخته شده است. Dices سفارشی پلاستیکی ما بهترین قیمت با کیفیت بالا استاندارد، مقادیر کوچک، گزینه های بسته بندی و روش های مختلف پرداخت پذیرفته شده است.



دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


58.jpg








یک جفت:بازی های پلاستیکی بازی پک و بازی تخته Tokens Manufacturers Manufacturers بعدی:بازی پلاستیکی سفارشی بازی پانچ و هیئت مدیره بازی پیاده ساز

پرس و جو

You Might Also Like