پازل سفارشی بازی تاس و بازی تخته گنبد تاس سازنده

پازل سفارشی بازی تاس و بازی تخته گنبد تاس سازنده

به عنوان حرفه ای تولید کننده بازی روی صفحه، ما بر اهمیت نوآوری تاکید می کنیم. ما به طور مداوم تکنولوژی و مواد جدید را توسعه می دهیم. تاس بازی یک جزء قابل توجهی از بازی تخته است. مشتریان ما می توانند به ایده خلاقیت خود بگویند. سپس، ما می توانیم با توجه به نوآوری خود، طراحی و تولید کنیم. ما می توانیم محصول با کیفیت بالا را در حداقل زمان اجرایی ارائه دهیم.

چت کن

جزئیات محصول

تاس بازی پلاستیکی سفارشی و تاس بازی ساز هیئت مدیره

بازی سفارشی بازی تاس با استفاده از روش های مختلف. با استفاده از رول های سفارشی تاس در یک بازی هیئت مدیره برای نشان دادن شانس تصادفی و اغلب دو یا چند بازیکن حضور دارند. ساختار بازی تخته سفارشی با استفاده از تکه های پلاستیکی معمولا برای لذت بردن یا سرگرمی های آموزشی انجام می شود.

Dice های بازی تخته ای اغلب در مجموعه ها، مطابق با رنگ، از شش شکل مختلف بازی می کنند. ما تکه های هیئت مدیره را با مربع لبه، تکی بازی چند رنگ و یا انواع دیگر تاس پلاستیک ساختیم. شما همچنین می توانید بر روی یک مرگ یک طرفه 10 طرفه یا یک مرگ پنج جانبه در dices سفارشی خود تصمیم بگیرید. طراحی حرفه ای ما با تجربه غنی در طراحی dice های سفارشی سفارشی بالا در خدمت شما است.

تاس بازی سفارشی پلاستیکی ما و بازی تاس بازی در یک بازی هیئت مدیره با دستورالعمل دقیق، کارت پستال و عرشه کارت های بازی یا مجسمه ها قرار می گیرند، تکه های هیئت مدیره به بازیکن کمک می کند تا عملکرد تاس در یک بازی را درک کند، مهارت های بازی بهتر. با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه از CYW Board Game بهترین شبیه ساز بازی روی صفحه است.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com56.jpg
یک جفت:بازی پلاستیکی سفارشی بازی پانچ و هیئت مدیره بازی پیاده ساز بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like