بازی های پلاستیکی بازی پک و بازی تخته Tokens Manufacturers Manufacturers

بازی های پلاستیکی بازی پک و بازی تخته Tokens Manufacturers Manufacturers

ما قصد داریم به حفاظت محیط زیست کمک کنیم، بنابراین از مواد سازگار با محیط زیست برای تولید قطعات بازی پلاستیکی استفاده می کنیم. به عنوان قطعات قطعه سفارشی، ما به نیازهای شما احترام می گذاریم. ما محصول را با توجه به نیازهای شما طراحی خواهیم کرد. ما با شما ارتباط برقرار می کنیم اغلب آخرین اطلاعات را جمع آوری می کنیم. ما می توانیم میزان سفارش انعطاف پذیر و اثبات رایگان ارائه دهیم.

چت کن

جزئیات محصول

نشانه های بازی پلاستیکی سفارشی و نشانه های هیئت مدیره بازی

 

نشانه های پلاستیکی سفارشی و نشانه های هیئت مدیره معمولا در مجموعه ای از بازی های هیئت مدیره با عرشه کارت، تخته و dices آمده است. بازی تخته ای با استفاده از dices بسیار محبوب است، نشانگر پلاستیکی Imprinted از لحاظ استفاده طولانی، انعطاف پذیری رنگ ها و اندازه ها مزیت دارد.

علامت های سفارشی ما ساخته شده از پلاستیک با دوام با رنگ های مختلف، از جمله طلا، آهک سبز، نارنجی، صورتی، قرمز، بنفش، زرد و رنگ سفید رنگ، ما همچنین می توانید انواع دیگر در رنگ، ابعاد و بسته های طراحی انجام شده توسط تجربه ما طراحان تیم Token در آمریکا. ما در طی ده سال گذشته الگوهای چاپی رنگی و مختلفی را در هر دو طرف پلاک و پلاک سفارشی تولید کردیم. یک علامت چاپ پلاستیکی با نام تجاری داغ با مهر و موم به منظور حصول اطمینان از استفاده طولانی از شماره های متوالی در سهام ما موجود است. قیمت گذاری برای درخواست شما در دسترس است. دیگر مواد از برچسب های فلزی و چوب جدا از علامت های پلاستیکی در دسترس هستند برای سفارشی کردن نشانه های هیئت مدیره خود را نیز هست.

سفارشات کم حجم و بسته بندی اختیاری، روش پرداخت پذیرفته می شوند. حمل و نقل مناسب محیط زیست تشویق شده است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


59.jpg


یک جفت:طراحی بازی های پلاستیکی منحصر به فرد بر اساس ایده های مشتریان بعدی:سفارشی بزرگ پلاستیکی هیئت مدیره بازی تاس سازنده

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید