شرکت های بزرگ بازی تخته

شرکت های بزرگ بازی تخته

CYW یکی از بزرگترین شرکت های بازی تخته ای در چین است که بر روی شور و هیجان قوی برای بازی های تخته ای ساخته شده است. هدف ما ارائه بهترین نسخه ممکن چاپ سفارشی برای بازی های هیئت مدیره از هر نوع و اطمینان از در دسترس بودن از بازی های خلاق ترین و هیجان انگیز برای همه سنین در بازار است.

چت کن

جزئیات محصول

بزرگترین شرکت های بازی تخته


در گذشته بیش از ده سال است که ما در فن آوری های چاپی فن آوری سرمایه گذاری می کنیم و بهترین راه را برای ترکیب تکنیک های مدرن چاپ با تکنیک چاپ سنتی امتحان می کنیم. در حال حاضر، ما خودمان در تولید اثرات چاپ منحصر به فرد و چشمگیر برای بازی های سفارشی غرفه افتخار می کنیم. براساس کیفیت چاپ سفارشی نوک-بالا، CYW تبدیل به بزرگترین تولید کننده بازی روی صفحه است. به غیر از بزرگترین تأسیسات چاپی، CYW دارای پرسنل باهوش با تجربه بیش از صد سال تجربه است. تکنسین چاپ اختصاصی ما می توانند ترکیبی کامل از روش های چاپ را برای تولید مجموعه ای گسترده از نتایج چاپ منحصر به فرد با تاثیر بزرگ استفاده کنید.

در CYW شما دسترسی گسترده به بسیاری از گزینه های سفارشی برای بازی های هیئت مدیره ارائه می شود، به این معنی که خلاقیت شما در طراحی بازی های تخته ای توسط گزینه های موجود محدود نمی شود. به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بازی تخته، CYW نیز سازنده ASTM و EN71 گواهی شده است. علاوه بر این، ما پیشنهاد زمان فوق العاده سریع به نوبه خود، توانمند سازی طراحان بازی برای رسیدن به رسیدن به سود در اسرع وقت. خدمات حمل و نقل قابل اعتماد و ایمن ما اجازه می دهد تا بازی های سفارشی خود را در زمان تحویل داده شود.

موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg


Hot Tags: بزرگترین شرکت های بازی تخته، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:پلاستیکی بازی های پلاستیکی بعدی:بازی پلاستیکی بازی پنهان قطعات ساز

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید