بازی تاس بازی تاس و تخته بازی تاس گنبد

بازی تاس بازی تاس و تخته بازی تاس گنبد

بازی تاس بازی پلاستیکی مناسب برای استفاده شما با بازی های هیئت مدیره و همچنین بازی به تنهایی است. این فعالیت های تفریحی شما بسیار سرگرم کننده است. CYW یک متخصص مشهور در تولید بازی های تخته ای و اجزای بازی است.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی تاس بازی پلاستیکی و تاس بازی گنبد تخته بازی ساز

برای تولید dices شفاف و با دوام ما مواد با کیفیت بالا، پلی methyl methacrylate (PMMA) که دارای اثر ضربه خوب است انتخاب می کنیم. عناصر دیگر مانند روغن پارافین، گلیسرول و یا فایبرگلاس برای تقویت خواص کلی تاس پلاستیک افزوده می شود. با توجه به خدمات چاپی ما، شرکت ما با تکنولوژی های چاپی مختلف، از جمله چاپ افست، چاپ فلکسو، چاپ روی صفحه و بیشتر، مجهز شده است. کارشناسان ما به شما کمک می کنند انتخاب مناسب را با توجه به حجم و نیازهای خود انتخاب کنید. هر یک از روش های مطبوعات ما می تواند نتایج چاپ شده با نوک بالا را تولید کند که کاملا تصویر شرکت شما را نشان می دهد. همچنین، آنها نیز هزینه می کنند. از سال های گذشته، ما بیشترین کارایی چاپ خود را بهبود دادیم تا اطمینان حاصل کنیم هر پنی شما به خوبی خرج می شود. در همین حال، ما یک لیست بی پایان از پوشش را برای حفاظت و تزئین dices ارائه می کنند. پوشش UV ما یکی از محبوب ترین انتخاب هایی است که باعث می شود تا تکه های بدون تخریب UV شود و طول عمر آنها افزایش یابد. انتخاب های دیگر شامل مهر زنی براق، مات، نقره یا طلا و بسیاری دیگر است.

تاس پلاستیک نیز می تواند سفارشی شود. اگر شما برای فرزندان خود آن را می خواهید، توصیه می کنیم که تاس با گوشه های گرد، که از کودک شما از خطرات احتمالی ناشی از لبه های تیز محافظت می کند. اما اگر شما آن را برای کازینو حرفه ای بخواهید، شما نیاز به تاس دارید که دارای لبه های دقیق و گوشه ها است، زیرا این ساخت بیشتر احتمال دارد که از احتمال عادلانه اطمینان حاصل شود. به غیر از لبه ها و گوشه های مختلف، جنبه های دیگر تاس سفارشی نیز در انتخاب شما، از جمله رنگ، اندازه، ترتیب نقطه، بسته و بیشتر.


5.jpg

Hot Tags: تاس بازی پلاستیکی و تاس گنبد هیئت مدیره، تولید کننده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بازی پنهان و بازی پاندا بعدی:طراحی بازی های پلاستیکی منحصر به فرد بر اساس ایده های مشتریان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید