نشانه بازی پلاستیکی چاپ سفارشی

نشانه بازی پلاستیکی چاپ سفارشی

نشانه های پلاستیکی برای بسیاری از اهداف، به عنوان مثال، به عنوان اجزای بازی، هدایای تبلیغاتی، کارت تلفن و یا کوپن هدیه می توان. CYW فراهم می کند طیف گسترده ای از نشانه های پلاستیکی با کیفیت بالا با قیمت های بزرگ. آیا شما به دنبال نشانه برای هر مناسبت ما محصولات بهترین راه حل های ممکن با توجه به نیازهای شما هستند.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی نشانه های پلاستیکی بازی و بازی و سازندگان ساز

 

ما نشانه های پلاستیکی از مواد محکم و با دوام است که اطمینان از احساس خوب نگاه و دست از نشانه تشکیل شده است. تمام نشانه های پلاستیکی با جوهر چسب است که اجازه می دهد تا پیچیده ترین و دقیق ترین طرح برای چاپ و چاپ شده است. شرکت رنگ کامل چاپ برای تمام نشانه های پلاستیکی که به معنی شما می توانید بسیاری از رنگ به چاپ نشانه های خود را که شما می خواهید را ارائه می دهد. ثابت شده است که مواد رنگی می خواهد آسان تر است برای گرفتن توجه مردم را و آن را برای مدت بسیار طولانی تر نگه دارید. اگر می خواهید نشانه های خود را به ایستادگی کردن چاپ رنگی کامل ما بهترین راه برای انجام آن است. مثل داغ ماشین پرس یا فویل، برجسته نمودن و یا deboss اثرات غیر از مشترک پس از اتمام ما ارائه طیف گسترده ای از جلوه های ویژه. ما داغ مهر زنی ماشین آلات استفاده دست نامه ست به نام شخصی عنوان و یا تاریخ برجسته و آنها را نگاه کاملا روشن و زیبا.

 

علاوه بر این، شما می توانید هر دو طرف هر رمز با آرم شرکت شما، متن، سفارشی و یا حتی آثار هنری خود را با کد QR. پلاستیک نشانه راه مقرون به صرفه برای افزایش خود آگاهی نام تجاری به ویژه با ما نشانه زیبایی چاپ شده است. شما پیدا کنید که بسیاری از مشتریان خود به نشانه های خود را به عنوان یادگاری یا سوغات نگهداشتن. به طراحی، تعداد زیادی از قالب ها در دسترس هستند. اگر شما علاقه مند, ما دوست دارم برای شما ارسال نمونه رایگان، شما را شگفت زده با کیفیت برتر و قیمت پایین تر.


موارد سفارشی به شرح زیر نشان داده شده است:

八.jpg

Hot Tags: بازی های پلاستیکی و سفارشی، تولید کننده تامین کننده ساز طراحی چاپ, سفارشی, عمدهفروشی, آمریکا چاپ
یک جفت:سفارشی پلاستیک بازی تاس سازنده بعدی:تاس بازی روی صفحه پلاستیکی بزرگ چاپ شده

پرس و جو

You Might Also Like