طراحی بازی های پلاستیکی منحصر به فرد بر اساس ایده های مشتریان

طراحی بازی های پلاستیکی منحصر به فرد بر اساس ایده های مشتریان

CYW در بازی های پلاستیکی بازی های تخته ای، از جمله نشانگرهای پیاده / بازی، تاس، مکعب شمارش، تایمر شن، نوارهای بازی، ماشین، هواپیمای، راکت، چکرز، قطعات شطرنجی، کیبورد پایه، پایه کارت و خرده پوسته های کوچک، تخصصی است.

چت کن

جزئیات محصول

طراحی بازی های پلاستیکی منحصر به فرد بر اساس ایده های مشتریان


CYW در بازی های پلاستیکی بازی های تخته ای، از جمله نشانگرهای پیاده / بازی، تاس، مکعب شمارش، تایمر شن، نوارهای بازی، ماشین، هواپیمای، راکت، چکرز، قطعات شطرنجی، کیبورد پایه، پایه کارت و خرده پوسته های کوچک، تخصصی است. علاوه بر این، ما همچنین می توانیم هر یک از قطعات بازی ما را به مجموعه های Bagged متصل کنیم. برای مثال ما می توانیم قطعات بازی Game Piece را در ساخت و طراحی خوب، با کیفیت بالا و قیمت رقابتی و در طراحی مد به عنوان طرح یا نمونه های اصلی به کار ببریم. هر گونه اندازه و رنگ های متناسب با نیاز شما مطابقت دارد و با PS پلاستیکی سازگار با محیط زیست است. هنگامی که شما فقط می خواهید از قطعه بازی سفارشی خود استفاده کنید، آسان است. درخواست خود را خوش آمديد و طرح نمونه خود را به ما ارائه کنيد. ما می توانیم آرم و یا کلمات خود را بر روی قطعات بازی نیز قرار دهید. اگر می خواهید قطعات و قطعات مختلف بازی را مقایسه کنید، نمونه های مختلف برای انتخاب بازی مناسب هستند.

ما چاپ کوچک را به سمت بالا به سمت کامل به تولید کامل مقیاس افست اجرا می کنیم. فقط به ما نیازهای خود، هر مقدار مورد نیاز را اطلاع دهید. اگر شما نیاز به جزئیات بیشتری دارید، خوش آمدید به من قرارداد.


5.jpg

Hot Tags: طرح های منحصر به فرد بازی پلاستیکی بر اساس ایده های مشتری، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بازی تاس بازی تاس و تخته بازی تاس گنبد بعدی:قطعات بازی سفارشی پلاستیک تاس تولید کننده

پرس و جو

You Might Also Like