سفارشی انحصار بازی تاس و قرمز انحصار تاس سازنده ساز

سفارشی انحصار بازی تاس و قرمز انحصار تاس سازنده ساز

ما می خواهیم تاس بازی های روی صفحه ای را تولید کنیم که انتظارات مشتریان را برآورده می کند. در نتیجه، ما به نیازهای مشتری توجه زیادی می کنیم. ما می توانیم الگوها و رنگ های مختلف را در نقاط مختلف تاس چاپ کنیم. ما همچنین خدمات پشتیبانی کامل ارائه می دهیم، بنابراین مشتریان نمی توانند نگران حمل و نقل محصولات باشند.

چت کن

جزئیات محصول

تاس انحصار سفارشی و تاس انحصاری قرمز

بازی تخته سفارشی انحصاری با استفاده از تاس بازی بسیار محبوب بوده است در طول بیش از دهه در ایالات متحده و اروپا ادامه داد، زیرا این بازی برای رقابت طراحی شده است، برای افزایش مفهوم مالی و تقویت مهارت های بازی بازیکنان به عنوان یک سری بازی. تمام بازی های انحصاری هیئت مدیره به والدین جهان محبوب است، زیرا انواع بازی انحصاری دارای ارزش مجموعه خود است، که یک راه خوب برای انتقال به فرزندان نیز به عنوان یک هدیه انحصاری است.

تاس نقش مهمی در بازی انحصاری ایفا می کند. این معمولا یک تاس cubic cube با ابعاد شش ضخیم است و ما می توانیم تیزهای مختلفی را برای انحصار انحصاری تخته های سفارشی، با استفاده از مواد مختلف مانند تکه های پلاستیکی، چوبی و فلزی موجود بر اساس نیاز خود، سفارشی کنیم. همچنین میتوانید با استفاده از طرحهای مورد علاقه خود یا نسخههای خود، با طراحی تیمی خود در ایالات متحده آمریکا، انتخاب کنید. همچنین ما میتوانیم تاسهای سفارشی خودمان را طراحی کنیم. Dices با کیفیت بالا ما ارائه می دهیم به استاندارد صادرات اما با قیمت رقابتی، ما شده اند مجموعه بازی ها و اجزای سازندگان بازی در جهان در چین، و تاس انحصار ما و dices انحصار قرمز بهترین انتخاب شما در مجموعه بازی روی صفحه است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com63.jpgیک جفت:سفارشی انحصار هیئت مدیره Movers ساز بعدی:بازی انحصاری سفارشی بازی Token Figures Maker

پرس و جو

You Might Also Like