انحصار بازی روی صفحه و چاپ سفارشی

انحصار بازی روی صفحه و چاپ سفارشی

انحصار نشانه بازی می تواند به عنوان بخشی از بازی روی صفحه بازی و یا به عنوان مجموعه مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان یکی از پیشرو تولید کننده بازی روی صفحه در چین CYW بازی روی صفحه با کیفیت بالا و قطعه بازی برای چند دهه تولید شده است. نشانه بازی قرار دادی ما تولید است که به طور گسترده ای توسط مشتریان در سراسر جهان شناخته شده است.

چت کن

جزئیات محصول

بازی انحصار و چاپ سفارشی

 

ما نشانه بازی انحصار از مواد پلاستیکی با دوام است که کاملا مطابق با استانداردهای بین المللی ورکشاپ و EN71 و ASTM و ISO 9001 و ISO4001 تولید می شوند. تضمین شده است که بازی و قطعات بازی ما هر گونه اثرات مضر ممکن است روی سلامتی شما ندارد.

 

چاپ از اهمیت قابل توجهی به نشانه های بازی با کیفیت عالی است. در طول دهه گذشته ما انباشته تجربه غنی و ارتقاء فن آوری های چاپ. چاپ افست ما مطابق تصاویر با کیفیت بالاتر حتی می دهد. استفاده از لاستیک پتو تضمین می کند که تصاویر واضح تر و پاک تر است. چون ما پتو لاستیک دقیقا بافت سطح چاپ مطابق با وضوح بالاتر امکان پذیر است. ما پرینتر افست را عالی کنترل سیستم PLC که بهبود بهره وری و همچنین کاهش خطاهای چاپ. اعم از کوچک یا بزرگ کارهای شما نیاز چاپ، ما همیشه ما چاپگرهای افست کامل چاپ خود را استفاده کنید. بنابراین، کیفیت برتر چاپ در حالی که صرفه جویی در هزینه های بیشتری شما تضمین شده است. علاوه بر این، ما افست چاپگر قادر به چاپ تا 7 رنگ هستند و پنتون سیستم تطبیق چاپ رنگ دقیق شما می خواهید به تصویب رسید.

 

ما نشانه های قرار دادی بازی بزرگ تبلیغاتی برای بارها و رستوران و باشگاه و سازمان های دیگر انجام گرفته است. شما می تونید با طراحان گرافیک حرفه ای ما برای چاپ نام، آرم، متون و حتی کد QR در نشانه های شخصی خود را. نشانه می تواند در هر دو طرف در هر دو یکی چاپ یا پر رنگ و حتی کوچکترین جزئیات می تواند به وضوح چاپ شده.


موارد سفارشی به شرح زیر نشان داده شده است:

6.jpg

Hot Tags: انحصار بازی نشانه سفارشی، تولید کننده تامین کننده ساز طراحی چاپ, سفارشی, عمدهفروشی, آمریکا چاپ
یک جفت:بازی انحصاری بازی تاس چاپ سفارشی بعدی:انحصار سفارشی آهن بازی قطعه ساز تولید کنندگان

پرس و جو

You Might Also Like