سفارشی تخته چوبی بازی نقش تاس مجموعه ساز

سفارشی تخته چوبی بازی نقش تاس مجموعه ساز

ما از چوب سازگار با محیط زیست استفاده می کنیم تا بازی های تخته ای چوبی بازی تاس را برای کمک به حفاظت از محیط زیست تولید کنیم. ما یک سیستم خدمات کامل برای کمک به مشتریان برای حل هر گونه مشکلی داریم. ما همچنین مجموعه ای از تجهیزات پیشرفته را برای بهبود کارایی و تکنولوژی ما معرفی می کنیم.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی تاس بازی بازی

Dice بازی چوبی به روش های مختلفی استفاده می شود، تاس بازی های سفارشی چوبی ساخته شده است برای دیدار با رضایت بازیکنان هیئت مدیره بازی. Dices بازی های چوبی به عنوان هدیه با لیزر حکاکی مجموعه نقاط چوب منحصر به فرد چوب، خطوط و اعداد عربی در ایالات متحده و اروپا محبوب است.

ما می توانیم از تکه های چوبی سفارشی ساخته شده با گوشه های گرد، گوشه های مربع داشته باشیم و شما می توانید انتخاب کنید که به وضوح به حفظ می میرند و نگاه طبیعی چوب را حفظ می کنند و یا مت بازی را روی تاس بازی سفارشی چوبی خود متوقف کنید. چوب های استاندارد یا مجموعه ای از چوب های منحصر به فرد برای انتخاب شما در دسترس هستند. تیم طراحی حرفه ای گرافیک ما بهترین مشاوره طراحی تاس چوبی شما خواهد بود. تمام ابعاد را می توان در سازنده ما سفارشی، اندازه گیری تاس ممکن است حاشیه ای کوچک از خطا داشته باشد. مقادیر مختلف بسته و مقادیر کوچک قابل قبول است.

CYW Board Game در تولید سفارشی بازی های چوبی سفارشی، اجزای هیئت مدیره بازی تخته، بازی های تخته سفارشی، اجزای بازی پلاستیکی و عرشه های مختلف کارت های بازی تخصصی است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com54.jpg


 


یک جفت:سفارشی بازی روی صفحه چوبی تماس با قطعه ساز بعدی:تخته چوبی سفارشی بازی بازی آهنگ ساز قطعه

پرس و جو

You Might Also Like