سفارشی بازی روی صفحه چوبی تماس با قطعه ساز

سفارشی بازی روی صفحه چوبی تماس با قطعه ساز

به عنوان یک سازمان اخلاقی ما در استفاده از مواد دوستدار محیط زیست به ساخت قطعات چوبی بازی روی صفحه. ما محصول با توجه به نیازهای شما طراحی خواهد شد. به طور خاص، شما هر گونه قطعات تکه های بازی مانند اندازه، مقدار رنگ و غيره نیاز دارید. ما اجزای بازی بر اساس نیازهای شما طراحی خواهد شد.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی چوب بازی تماس با قطعه ساز

 

بازی روی صفحه با استفاده از قطعات چوبی پیاده بازی بازی در هیئت مدیره کارت و یا بخشی از پارچه پشمی, اعتقاد بر این برای اطراف ایجاد می شود قرن چهارم. آلت چوبی یا پوسته به عنوان قطعه از آنجا که آنها استفاده می شود برای تعیین حرکت هر بازیکن را شانس به بازیکنان دیده می شود. سفارشی چوب تماس با ما بازی مورد استفاده در بازی بسیار محبوب برای قرن ها شده است و آلت چوبی هنوز امروز، شامل مجموعه ای از بازی روی صفحه سفارشی استفاده می شود.

 

گرو های چوبی ساخته شده با جمع آوری های مختلف استاندارد مواد چوب در ما تولید کننده سفارشی است، شما با ما بر اساس تیم طراحی خلاق به منظور ارائه ایده منحصر به فرد خود تصمیم و سازنده ما را آلت چوبی سفارشی با مختلف تولید خواهد شد اندازه گیری رنگ جلا به وضوح پایان یا مات پس از درخواست شما. هدف کسب و کار ما این است که برای شما منحصر به فرد سفارشی بازی روی صفحه بازی تجربه است. بسته های مختلف و مقدار پذیرفته شده است.

 

آلت چوبی بازی در یک بازی روی صفحه با دیگر اجزای بازی مانند dices بورد کارت و مجسمه شده می باشد. تمام مواد در دسترس هستند، ما با تجربه تولید کننده برای محصولات خود 3D بازی نیز چاپ های، بسیاری از محصولات ما به بازارهای آمریکا و اروپا با قیمت های فوق العاده مقرون به صرفه و استاندارد صادر می گردد. ما تامین کننده بازی روی صفحه خود را بهترین در جهان است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ایمیل:boardgame@cywproduction.com55.jpg
یک جفت:تخته های چوبی بازی قطعات محیط زیست مواد طراحی ایده آل بعدی:سفارشی تخته چوبی بازی نقش تاس مجموعه ساز

پرس و جو

You Might Also Like