دوچرخه بازی کارت چاپ عرشه

دوچرخه بازی کارت چاپ عرشه

عرشه دوچرخه ای از کارت های بازی یکی از محبوب ترین بازی های تخته ای مناسب برای تمام سنین از کودکان پیش دبستانی به پدربزرگ و مادربزرگ است. اگر از کارتهای دوچرخه استاندارد خسته شده باشید، وب سایت ما را برای سفارشی کردن عرشه اصلی خود مرور کنید! CYW یک تولید کننده حرفه ای هیئت مدیره است که بهترین خدمات ممکن را در اختیار شما قرار می دهد.

چت کن

جزئیات محصول

دوچرخه بازی کارت عرشه چاپ

نتیجه چاپ با کیفیت بالا بخشی جدایی ناپذیر از یک عرشه بزرگ کارت بازی است. در طول سال های گذشته، شرکت ما به طور مداوم ماشین آلات چاپ، فن آوری ها و تکنسین های ما را به روز رسانی برای دستیابی به کیفیت و کارایی حتی بالاتر است. مطبوعات افست وب ما برای اجرا می شود که نیاز به چرخش سریع و نتایج به طور مداوم برتر است. آنها یک مجموعه گسترده ای از گزینه های تاشو و ورق در خط، صفحه اتوماتیک، رنگ شفاف، خطوط آب و چسب را ارائه می دهند. مقدار زیادی از محصولات را می توان در یک عملیات سریع چاپ و مونتاژ کرد، که ما را قادر می سازد تا راه حل های بسته بندی با هزینه ای موثر و کارآمد را برای مشتریان ما ارائه دهیم. علاوه بر این، ما همچنین هیدلبرگ 6 رنگ داریم که در خط چاپ کت و پرینترهای فلکسو به علاوه چاپ روی صفحه نمایش برای رسیدن به تمام جلوه های چاپی که شما تصور می کنید، می باشد. با طیف وسیعی از ماشین آلات چاپ، ما قادر به تولید 120،000 جعبه بازی، 50،000 هیئت مدیره بازی و 350،000 کارت بازی در روز است.

کارتهای دوچرخه ما از کاغذ تایید شده FSC تشکیل شده که 100 درصد قابل بازیافت و زیست محیطی هستند. برای تقویت شهرت بزرگ ما در میان مشتریان جهانی ما، ما بازرسی کیفیت دقیق را برای کل فرآیند تولید از چک های قبل از تولید تا بسته بندی انجام می دهیم. ما گواهی ICTI، ASTM و EN71 را کسب کرده ایم.

علاوه بر این، ما بهترین های ما را برای ارائه خدمات دقیق تر مشتریان تلاش می کنیم. تیم خدمات ما واقعا به پرسش های شما پاسخ می دهد و قیمت واقعی و پیشنهادات مفید ارائه می دهد.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg

Hot Tags: دوچرخه بازی کارت عرشه چاپ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:مجموعه ای از کارت های بازیافت پلاستیکی مجموعه چاپ بعدی:کوچک و کوچک کارت بازی چاپ عرشه

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید