کارت های سفارشی بازی با لوگو چاپ شرکت

کارت های سفارشی بازی با لوگو چاپ شرکت

ما می توانیم قیمت مناسب محصول را با استفاده دقیق از سیستم بازیافت ارائه دهیم. محصولات ما توسط EN71 و ASTMF963 گواهی شده است. ما می توانیم در سطح جهانی حمل کنیم، بنابراین مشتریان پس از فروش انبوه، نیازی به نگرانی در مورد حمل و نقل ندارند.

چت کن

جزئیات محصول

کارت های سفارشی بازی با چاپ آرم شرکت

ترکیب سرگرمی و تبلیغات، عرشه تبلیغاتی شخصی چاپ کارت ها یک روش مورد علاقه و کارآمد برای تبلیغ محصولات شرکت شما بوده است. در حقیقت، استانداردهای بالای خدمات مشتری و پیگیری دقیق جزئیات، نام تجاری ما در بازار کارت های سفارشی را به دست آورده اند. در نتیجه، بدون توجه به اینکه آیا اندازه سفارش شرکت شما در مقادیر کوچک و یا در مقادیر زیاد است، ما توانایی ایده های خلاقانه خود را با لوگوی شرکت خود را به منظور چاپ الگوهای محصول با کیفیت بالا، سفارشی کردیم، زیرا رضایت شما از شناختن هدف کسب و کار ما است.

با توجه به خواسته های مختلف، مشتریان ما می توانند عکس ها و آرم های خود را بر روی جلو و همچنین پشت کارت بازی قرار داده است. اگر می خواهید بر روی مشتریان بالقوه خود را با عرشه تبلیغاتی سفارشی از کارت ها در میان بگذارید، ما بهترین انتخاب شما هستیم. مقادیر مختلف مورد نیاز و بسته بندی ارائه شده است.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com

10.5.jpg

یک جفت:کارت سفارشی کارت پستال کارت پستال بعدی:نسخه چاپی کارت پستال فوق العاده بزرگ شخصی چاپ کارت های بازی

پرس و جو

You Might Also Like