کارت چاپ کارت های چاپی بزرگ

کارت چاپ کارت های چاپی بزرگ

آیا از کارت های بازی استاندارد خسته شده اید؟ آیا می خواهید یک لمس خاص را به شب بازی خود اضافه کنید؟ شما نیازی به نگاه بیشتر ندارید CYW متخصص در تولید کارت بازی از انواع بزرگ است. محصولات ما همچنین می تواند به طور کامل سفارشی برای برآورده ساختن نیازهای شما.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های بازی چهره فوق العاده بزرگ

در طی دهه های گذشته، CYW هزاران مشتری را با بازی های روی صفحه نمایش به خوبی کار کرده است. تمام مواد مورد استفاده ما و هر فرآیند تولیدی از قبل از مطبوعات تا خدمات پس از فروش باید از طریق بازرسی های دقیق کیفیت انجام شود. به همین دلیل است که بازی های هیئت مدیره برجسته ما نه تنها گواهینامه های بین المللی مقامات ایمنی اسباب بازی را به دست می آورند، بلکه از طرف مشتریان ما در سراسر جهان بسیار مورد ستایش قرار می گیرند.

با دهه های تجربه، ما از فن آوری های پیشرفته برای ارائه خدمات چاپ بالا استفاده می کنیم. ترکیبی کامل از فن آوری های افست و سنتی تکنیک های silkscreen باز می شود جهان گزینه های برای مشتریان ما. ما با چاپگر رویای نهایی Heidelberg SM 102 Color Proctor مجهز هستیم. اگر شما به دنبال راه حل چاپ مقرون به صرفه، انعطاف پذیری و نتایج با کیفیت بالا، چاپ افست خود را برای شما پاسخ می دهد. چاپگرهای افست ما با استفاده از صفحات برای انتقال تصویر بر روی یک روکش لاستیکی ابتدا و سپس آن را بر روی کاغذ رول را رول و نه به جای انتقال جوهر به طور مستقیم بر روی کاغذ. در نتیجه، تولید مثل شگفت انگیز رنگی و همچنین لمس نهایی پاک و حرفه ای را تولید می کند. این جوهر فقط به مناطقی که نیاز به چاپ دارند، در معرض قرار می گیرد و یک فیلم نازک از آب از مناطق دیگر از جوهر های ناخواسته محافظت می کند. علاوه بر این، مشتریان ما به انواع مختلف جوهر، رنگ، نوع کاغذ و پوشش دسترسی دارند. کارشناسان چاپ در CYW پیشنهادات زمین به زمین را برای کمک به تصمیم گیری های آگاهانه ارائه می دهند.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

十一 .jpg


Hot Tags: چاپ کارت های بازی چهره فوق العاده بزرگ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بسته بندی تبلیغاتی کارت چاپ بعدی:نسخه قابل چاپ پرینت کارت پخش کارت چاپ مجموعه

پرس و جو

You Might Also Like