عکس شخصی و یا کارت تصویر چاپ چاپ عرشه

عکس شخصی و یا کارت تصویر چاپ چاپ عرشه

عرشه عکس کارت یک راه عالی برای نگه داشتن حافظه شماست. کارت های زیبایی چاپ شده ما دارنده حقیقی هستند و می توانند سال ها به آن لذت ببرند. با دهها تلاش بزرگ، CYW تبدیل به معتبر ترین و مطمئن ترین تولید کننده بازی روی صفحه در چین می شود.

چت کن

جزئیات محصول

کارت عکس شخصی و یا کارت تصویر چاپ کارت

عرشه عکس ما کارت های بازی را می توان به طور کامل سفارشی کرد. طراحان گرافیک ماهر ما به ارائه خدمات هنری هنری، منحصر به فرد و منحصر به فرد برای کارت های سفارشی خود اختصاص داده اند. علاوه بر این، شما می توانید ضخامت کارت، اشکال، اندازه، رنگ، سبک و بیشتر را انتخاب کنید.

در CYW، عرشه عکس از کارت ها با استفاده از بهترین تجهیزات با کیفیت بالا و بهترین مواد جوهر ساخته شده است. فرایند چاپ افست ما وضوح بیشتری و تعریف بالا را از طریق اصل تحمل نفت و آب به دست می آورد. ما سیستم پیشگام "رایانه به بشقاب" را اتخاذ می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم حتی نتایج زرق و برق دار تر از آنچه که توسط چاپگرهای متوسط تولید می شود. نتایج چاپی نفس خود را با جزئیات، دقت رنگ و تاثیر آن دور می کنند. علاوه بر این، چاپ افست با کارایی ما وعده می دهد که سرعت و زمان تحویل سریع است.

طیف گسترده ای از پوشش ها برای انتخاب شما از قبیل پوشش پلاستیکی، منبت نجیب، براق، مات پایین کلید، پرینت فویل داغ و UV محافظتی وجود دارد. اگر کارت های با دوام و عملی بیشتری را انتخاب کنید، کارت های بازی پلاستیکی پوشش داده می شود. سطح صاف آنها اجازه می دهد برای آسان کشویی، حرکت سریع و حرکات سریع. این دقیقا همان چیزی است که شما در بازی بازی های کارت نیاز دارید. اما اگر میخواهید کارت خود را با ظرافت عالی تر، مهر و موم فویل نقره یا طلا بهترین راه حل است. طراحان ما به شما از طریق انتخاب پوشش ها بر اساس مفهوم شما کمک می کنند.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg


Hot Tags: چاپ عکس فردی و یا عکس بازی کارت عربی، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت پستال کارت پستال بعدی:چاپ کارت بازی عرشه پل های شخصی

پرس و جو

You Might Also Like