بسته بندی تبلیغاتی کارت چاپ

بسته بندی تبلیغاتی کارت چاپ

عرشه کارت سفارشی برای جوایز رویداد بازاریابی عالی است. ارسال آنها به مشتریان بالقوه شما یک راه عالی برای افزایش قرار گرفتن در معرض نام تجاری شما و تقویت رابطه شما با آنهاست. CYW فراهم می کند کارت های بازی هر نوع از کارت های با شکل های سرگرم کننده به عرشه کارت های با کیفیت بالا برای بازیکنان جدی است.

چت کن

جزئیات محصول

عرشه محصول تبلیغاتی کارت چاپ

از آنجا که CYW تأسیس شد، ما خدمات چاپ برتر را ارائه دادیم که به عنوان اصلیترین اصلی کسب و کار ما است. دهه های گذشته شاهد تلاش های بزرگ ما برای بهبود فن آوری های چاپ و توسعه مهارت های چاپی خودمان بودیم. در حال حاضر، خدمات چاپ ما نزدیک به تمام گزینه های چاپ تحت پوشش است. ما می توانیم هر رنگ و الگوی دیگری را که می توانید تصور کنید، چاپ کنید. نتایج چاپ شده دارای رنگ پر جنب و جوش و کیفیت بالا هستند.

علاوه بر این، ما مشتریان خود را با انواع مختلفی از پوشش های با کیفیت بالا ارائه می کنیم. پوشش های ما نه تنها کارت های چاپ شده را از هر آسیب احتمالی محافظت می کند، بلکه کارت های بازی با جلوه های ویژه را نیز تزئین می کنند. برای برجسته سازی آرم شرکت شما، شما می توانید ترکیبی از منبت و تمبر فویل داغ را انتخاب کنید. این ترکیب پوشش در نگاه اول توجه مردم را جلب می کند و یک تصور پایدار را ترک می کند. طیف کاملی از تجهیزات چاپی و تکنولوژی بالا در شمال ما مطمئن هستیم که نیازهای چاپ شما را برآورده می سازد و نتایج چاپ شگفت انگیز ما را با قیمت بسیار رقابتی ارائه می دهیم. ما حداقل نیاز به سفارش ندارد، آیا شما نیاز به حجم کوچکی از مشاغل چاپ شده یا تعداد زیادی از آیتم های تبلیغاتی تبلیغاتی دارید.

تمام فرایند تولید از جمله پیش پرس، مطبوعات و بعد از مطبوعات باید از طریق کنترل کیفیت دقیق به منظور اطمینان از اینکه هر یک از محصولات ما تولید کننده برای مشتریان ما بسیار عالی است. مهمتر از همه، بازی های هیئت مدیره ما با شرایط مورد نیاز شورای بین المللی صنایع اسباب بازی (ICTI)، انجمن آمریکایی تست مواد و مواد و بسیاری از معتبرترین انجمن های ایمنی اسباب بازی های بین المللی مطابقت دارد.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

十五 .jpg


Hot Tags: عرشه محصول تبلیغاتی کارت چاپ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت بازی عرشه پل های شخصی بعدی:کارت چاپ کارت های چاپی بزرگ

پرس و جو

You Might Also Like