کارت های کارتونی مجازی از طیف وسیعی از گزینه های چاپ شده

کارت های کارتونی مجازی از طیف وسیعی از گزینه های چاپ شده

کارت های بازی سرگرمی های محبوب در سراسر جهان، با 54 کارت بازی استاندارد است. به دلیل روش های مختلف بازی، کارت ها در اندازه های مختلف و نام های مختلف دارند. انتخاب گسترده ای از کارت های بازی سفارشی ساخته شده است.

چت کن

جزئیات محصول


کارت های کارتونی مجازی از طیف وسیعی از گزینه های چاپ شده


کارت های Virtuoso دارای یک طراحی بدون مرز با پیشرفت های رنگی جدید است که مطمئنا به سبک های تربیتی این فصل و کاردستی شما کمک می کند! هر عرشه مجازی نیز با بهترین مواد، دقیق ترین استانداردهای کنترل کیفیت و ویژگی های اداره کردن ویژگی های بهینه سازی شده به درخواست های محترم ترین مربیان کارت طراحی شده است.

3.jpg

موارد سفارشی


4.jpg

موارد سفارشی


ثبت نام رنگ

کارت های پوکر نه تنها از کاغذ ساخته شده اند، بلکه بسیاری از مواد دیگر نیز ساخته شده اند. ما ترجیح مشتری را به عنوان اولویت ما قرار می دهیم. مشتری می تواند ایده خلاقانه خود را به ما بگوید. سپس ما می توانیم به شما در انتخاب مواد و طراحی پروژه با توجه به هزینه های خود کمک کنیم. چاپ رنگ یک تکنیک پیچیده و بسیار پیچیده است که اجازه می دهد که قاب کاملا و دقیق متناسب باشد. بنابراین، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که الگوهای چاپ شده دقیقا دقیق و کپی شده اند. دستگاه چاپ گراور رنگ اصلی تجهیزات چاپ است.


اثبات و حمل و نقل

پس از طراحی محصول، اثبات رایگان برای شما به منظور بررسی کیفیت ارائه می شود. اگر شما از ظاهر محصول یا مواد رضایت ندارید، ما آن را تنظیم می کنیم. ما تیم کارخانه و حمل و نقل خودمان داریم، همچنین خدمات حمل و نقل را ارائه می دهیم. خدمات تک مرحله ای از طراحی محصولات، ساخت و حمل و نقل. کارخانه تنها یک ساعت درایو از بندر است.

IMG_20170613_160652.jpg


IMG_20170613_182648.jpg


یک جفت:پوکر کازینو بالا کیفیت کارت طراحی سفارشی بعدی:سفارشی عرشه پلاستیکی کارت های بازی مجموعه شخصی

پرس و جو

You Might Also Like