کارت های پوکر خود را ایجاد کنید

کارت های پوکر خود را ایجاد کنید

بیش از ده سال است که CYW میلیون ها عرشه کارت های پوکر سفارشی برای افراد و شرکت های سراسر جهان را تولید کرده است. توانایی های تولیدی گسترده ما، همراه با دهه های تجربه و تخصص فراگیر ما را قادر می سازد تا مشتریان خود را با کارت های پوکر برتر و قیمت بی نظیر عرضه کنیم.

چت کن

جزئیات محصول

کارت های پوکر خود را ایجاد کنید

مجموعه کارت های پوکر سفارشی محصول محبوب و مفید شخصی است. بازی های پوکر به طور گسترده ای توسط مردم در سراسر جهان بازی می کنند. همچنین، ایجاد کارت های پوکر خود یک ایده بازاریابی فوق العاده است. 54 کارت پستال استاندارد پوکر علاوه بر دو طرف هر کارت می تواند اطلاعات زیادی از شرکت یا نام تجاری شما را حمل کند. این راه عالی برای دریافت پیام شما به طور موثر است.

کارت های پوکر ساخته شده توسط CYW دارای دوام، تجربه بازی عالی و قابلیت بازیافت است. کارت های پوکر ما طول می کشد و به هم زدن بهتر، به بازیکنان نوع بازی تجربه است که آنها هرگز خواهان بازی پوکر دیگر. به غیر از کارت با کیفیت بالا، چاپ سفارشی یکی از بزرگترین مزایای CYW است. ما مطابق نیاز چاپ شما برای مشتریانی که مایل به ایجاد کارتهای پوکر هستند، روش چاپ مختلفی ارائه می دهیم. تکنیک چاپ افست رنگ کامل می تواند تصویر پیچیده و یا آثار هنری را در هر رنگی برای کارت های پوکر چاپ کند. چاپ حرفه ای عکس ها اجازه می دهد تا کارت های بازی پوکر خود را تحت تاثیر قرار دادن مشتریان خود را در اولین نگاه. تکنیک های چاپ دیگر مانند چاپ فلکسو گراف و چاپ روی صفحه نمایش نیز در دسترس هستند. آنها می توانند جلوه های چاپ مختلفی را برای دیدار با الزامات کارت های پوکر به دست بیاورند.

CYW یک سازنده کارت پوکر گواهی ASTM و EN71 است و 100٪ رضایت سفارشی در CYW تضمین شده است.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg

Hot Tags: کارت های پوکر خود را، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی ایجاد کنید
یک جفت:کارت های شخصی چاپ بازی بعدی:چاپ کارت های بازی دوچرخه سواری بزرگ

پرس و جو

You Might Also Like