عکس شخصی یا تصویر شخصی در چاپ کارت های بازی

عکس شخصی یا تصویر شخصی در چاپ کارت های بازی

مشتریان می توانند الگوی چاپ شده روی کارت را انتخاب کنند. ما با تیم آمریکایی برای طراحی این طرح کار خواهیم کرد. سپس ما با مشتریان برای جمع آوری ایده های خود بحث خواهیم کرد. پس از آن، ما محصولات را با امکانات پیشرفته تولید خواهیم کرد.

چت کن

جزئیات محصول

عکس شخصی یا عکس سفارشی در چاپ بازی کارت

عکس شخصی سفارشی برای عرشه شخصی کارت های بازی طراحی شده است. بازیکنان قادر به انتخاب انواع طرح های متفاوت طرح های مختلف برای اضافه کردن عکس ها و تصاویر خود را به سمت جلو و عقب سفارشی. عکس شخصی یا عکس سفارشی در چاپ کارت های بازی در کارت های قابل استفاده با کیفیت چاپ تجاری با کیفیت بالا آمده است، آنها هدایای هیجان انگیز برای خانواده یا شرکای تجاری شما هستند.

اگر با دوستان خود از یک بازی کارت لذت ببرید، چرا یک عرشه عکس شخصی برای ایجاد هیجان دیگران ایجاد نمی کنید؟ تیم طراحی آمریکایی ما در خدمت شما هستیم، ما کارت های مختلف بازی با تصاویر، عکس های چاپ شده در کارت کارت های کازینو را طراحی کردیم. تصاویر با وضوح بالا برای چاپ کارت های بازی عکاسی سفارشی مورد نیاز است. ما در خدمت هستیم تا کارت گرافیک منحصر به فرد خود را با کارت بازی تجربه، و ما متخصص در آن برای بیش از ده سال است. بهترین قیمت اگر کارت بازی خود را با عکس به طور مستقیم با سازنده ما سفارش دهید، بازی شما واقعیت ما است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com
4.5.jpg

یک جفت:پلان های سفارشی بزرگ و یا پل های استاندارد پخش کارت های چاپ برای باشگاه های پل بعدی:عروسی سفارشی شخصی را دوست دارد چاپ کارت های چاپ عروسی

پرس و جو

You Might Also Like