چاپ کارت های سفارشی چاپ عکس

چاپ کارت های سفارشی چاپ عکس

CYW یک سازنده کارت بازی است که به خاطر چاپ سفارشی استثنایی آن مشهور است. با بیش از ده سال تجربه، CYW خود را به عنوان تولید کننده کارت اول در کلاس در جهان تاسیس شده است. تعداد بی شماری از گزینه های چاپ سفارشی موجود در CYW وجود دارد. مشتریان ما می توانند از کارت های کارتونی زیبا چاپ شده در قیمت بسیار مقرون به صرفه لذت ببرند.

چت کن

جزئیات محصول

تصویر کارت های سفارشی


کارت های بازی عکاسی بسیار محبوب هستند زیرا می توانند ویژگی های خاصی را در موارد مختلف به شما اضافه کنند. آنها نیز مقرون به صرفه و واقعا خاص است. برای طراحان بازی، کارتهای بازی تصویر چشم انداز کسب و کار بزرگ را در آینده ارائه می دهند. CYW از امکانات قابل توجه چاپ استفاده می کند تا با کیفیت حرفه ای چاپ کارت های بازی تولید شود.

امکانات چاپی پیشرفته شامل طیف گسترده ای از پرینترها مانند چاپ افست، چاپ فلکسو گراف و چاپ روی صفحه نمایش ابریشم می باشد. کارت های تصویری خود را می توان با استفاده از روش های بهینه چاپ چاپ کرد. CYW همچنین دارای قابلیت های قبل از چاپ مانند سیستم های مدیریت رنگ، نرم افزار صحیح و تکنیک های پس از چاپ مختلف از جمله UV نقطه، براق یا مات، فویل مهر زنی و بسیاری دیگر. با توجه به نیاز خاص خود، تکنسین چاپ ما می توانند مشاوره را ارائه دهند و به شما در انتخاب مناسب ترین گزینه ها برای پروژه شما کمک کنند. هر کارت بازی کارت شامل 54 کارت است که شما می توانید بر روی هر دو صورت و پشت یا یک طرف چاپ کنید. گزینه های بی حد و حصر و به طور کامل به انتخاب شما. کارت های بازی چاپ شده ما دارای رنگ های روشن، جزئیات واضح تصاویر پیچیده شن و ماسه است.

با صدور گواهینامه EN71، ASTM و ICTI، کارتهای تصویربرداری در CYW به طور گسترده توسط مشتریان ما در سراسر جهان شناخته شده است.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg

Hot Tags: کارت چاپ سفارشی بازی کارت، تولید کننده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:نه بعدی:کارت های شخصی چاپ بازی

پرس و جو

You Might Also Like