کارت های سفارشی چاپ کارت های شکل منحصر به فرد

کارت های سفارشی چاپ کارت های شکل منحصر به فرد

CYW یک تولید کننده کارت بازی شناخته شده با بیش از ده سال تجربه است. تلاش های بزرگی برای ارتقاء امکانات چاپ ما توسط خدمات چاپی شگفت انگیز ما و بازخورد مثبت از مشتریان ما در سراسر جهان توجیه می شود.

چت کن

جزئیات محصول

کارت های سفارشی کارت های شکل منحصر به فرد

کارت های بازی با اشکال منحصر به فرد تازه کردن علاقه مردم به بازی های کارت است. اشکال خلاق کارت های بازی آنها را به راحتی از رقابت جدا می کند. CYW همچنین تامین کننده گواهی ASTM و EN71 است، ارائه مجموعه ای کامل از گزینه های سفارشی کارت های بازی شکل کارت های منحصر به فرد خود را.

ما طیف گسترده ای از ماشین های چاپی مانند پرینترهای فلکسو گراف، چاپگرهای 3D، چاپ افست و فن آوری های چاپ روی صفحه نمایش داریم. این دستگاه های چاپ اجازه می دهد گزینه های چاپ بی پایان را برای شما انتخاب کنید برای بازی کارت. علاوه بر این، برای خرد کردن کارت های شکل منحصر به فرد دقیقا، ما از دستگاه برش پیشرو استفاده می کنیم که به طور موثر هر طرح شکل را به واقعیت تبدیل می کند. شما می توانید از اشکال مختلفی از محافل و بیضی و ستاره ها به قلب ها و اشکال و اندازه های بیشتری انتخاب کنید. هر اشکالی که می توانید برای کارت های بازی خود تصور کنید عملا در دسترس است. کارت های بازی شکل های منحصر به فرد با لبه های واضح تاثیر چندانی بر روی مشتریان شما نخواهند داشت.

علاوه بر چاپ های با کیفیت بالا و دقیق برش، CYW به عنوان یک سازنده بازی کارت اختصاصی ارائه می دهد، حداقل زمان چرخش و خدمات حمل و نقل به موقع را ارائه می دهد. ایده عالی خود را به ما ببخشید، و شما می توانید مطمئن باشید و برداشت فروش بسیار افزایش یافته است!


10.jpg

Hot Tags: کارت های سفارشی کارت چاپ کارت های منحصر به فرد، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت شخصی بازی بازی بعدی:کارت بازی طراحی چاپ شخصی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید