محصولات تبلیغاتی سفارشی و تبلیغات کارت بازی چاپ دو طرفه

محصولات تبلیغاتی سفارشی و تبلیغات کارت بازی چاپ دو طرفه

ما در زمینه تولید بازی های تخته ای برای سال های زیادی تخصص دادیم، بنابراین ما توانایی تولید بالا را داریم. ما می توانیم حجم نسبتا کوچک را بپذیریم. هدف ما گسترش بازار ما است، بنابراین ما می توانیم بهترین محصولات را با قیمت مناسب ارائه دهیم.

چت کن

جزئیات محصول

محصول تبلیغاتی سفارشی و کارت های تبلیغاتی هر دو طرف چاپ

محصول تبلیغاتی سفارشی و کارت های تبلیغاتی هدایای عالی برای مشتریان است، زیرا آنها عملی، مقرون به صرفه و راه منحصر به فرد برای بازار کسب و کار و نیازهای شخصی شما هستند. بسیاری از کسب و کارها کارت های تبلیغاتی ما و محصولات سفارشی تبلیغاتی را به عنوان محصولات تبلیغاتی خود انتخاب می کنند، ما برای بسیاری از نام های بزرگ و همچنین بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط در سراسر جهان استفاده می شود: قمار، کمپین های تبلیغاتی، مراسم عروسی، رویدادهای ورزشی و احزاب و غیره. طراحی و چاپ سفارشی در هر دو طرف.

ما همچنین کارت های بازیابی با نام و یا لوگو خود را با یک رنگ به ویژه برای شروع کسب و کار با قیمت پایین چاپ کرده ایم. کارت کاغذی که به صورت سفارشی طراحی شده است، دارای رنگ کامل است، برخی از کارت های بازی در جعبه سفید پوشه با پنجره سلولی بسته بندی می شوند و گزینه های دیگر بر اساس درخواست های شما در دسترس هستند.

بازی شما واقعیت ما است. CYW Printing شما را با بهترین کیفیت محصولات تبلیغاتی کارت های بازی و کارت های تبلیغاتی بازی با قیمت رقابتی ارائه می دهد. ما بهترین انتخاب شما هستیم.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


2.5.jpg

یک جفت:عروسی سفارشی شخصی را دوست دارد چاپ کارت های چاپ عروسی بعدی:سفارشی فوق العاده فوق العاده غول پیکر چاپ پک بازی کارت چاپ

پرس و جو

You Might Also Like