نسخه معمولی یا بزرگ چهره چاپ دوچرخه بازی کارت چاپ کارخانه

نسخه معمولی یا بزرگ چهره چاپ دوچرخه بازی کارت چاپ کارخانه

ما از کارتن با کیفیت بالا برای تولید کارت های بازی های سفارشی استفاده می کنیم. ما معتقدیم کنترل کیفیت می تواند ارزش محصول را افزایش دهد. ما به طور مداوم بهبود کارایی تولید توسط آموزش کارکنان و معرفی فن آوری پیشرفته را بهبود می بخشد. ما می توانیم بدون هیچ مشکلی برای مشتریان خود ارائه دهیم.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های بازی با دوچرخه بازی استاندارد سفارشی و یا بزرگ

در حقیقت، ما زمان زیادی را صرف کرده ایم و همچنین تلاش های زیادی برای ساخت کارت های بازی دوچرخه سواری خلاقانه انجام داده ایم. این کارت های بازی مخصوص عرشه دوچرخه ای متمایز هستند، زیرا کارت های بازی دوچرخه بزرگ با چهره ای ویژه برای کسب و کار برای ارتقاء محصولات و رویدادهای مضر ورزش های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر مشتریان ما نیاز به ارائه ویژگی های پنهان ویژه در هر دو طرف کارت، ما می توانیم آن را نیز انجام دهد. ما دارای چارچوب ویژه ای برای دسته بندی استاندارد و چهره ای بزرگ با دوچرخه بازی کارت که برای نیازهای مختلف ساخته شده است. به عنوان مثال، زمانی که مشتریان بخش های خرده فروشی برای طراحی کارت های ویژه خود به منظور فروش مجدد آنها در فروشگاه ها طراحی می کنند، ما لوگو هر بخش خرده فروشی را طراحی می کنیم. بنابراین، قبل از ارائه محصولات نمونه نهایی برای مشتریان ما، ابتدا اطمینان حاصل کنیم که الگوهای طراحی شده توسط ما راضی خواهند شد. اندازه های مختلف، لوکس یا کارت کاغذ با کیفیت استاندارد در دسترس هستند. ما بهترین چاپگر کارت دوچرخه سواری سفارشی شما هستیم.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com
6.5.jpg

یک جفت:سفارشی 100٪ پوکر پلاستیکی بازی کارت با چاپ پلاستیک پوشش داده شده بعدی:پلان های سفارشی بزرگ و یا پل های استاندارد پخش کارت های چاپ برای باشگاه های پل

پرس و جو

You Might Also Like