کارت پخش سفارشی چاپ حرفه ای سازنده

کارت پخش سفارشی چاپ حرفه ای سازنده

CYW یک سازنده کارت بازی اختصاصی با دهه های تجربه است. با استفاده از فن آوری های پیشرفته چاپ، مشتریان جهانی ما را با کارت های بازی های شخصی سفارشی عرضه می کنیم. پایه گسترده مشتری ما تقریبا در سراسر جهان را پوشش می دهد.

چت کن

جزئیات محصول

تولید کارت های بازی سفارشی

کارت های بازی ایده های تبلیغاتی ایده آل برای ارتقاء به رسمیت شناختن نام تجاری خود و رسیدن به مشتری های آینده خود هستند. بر اساس یک نظرسنجی معتبر اجتماعی که در سال 2016 صورت گرفت، تقریبا 43 درصد از بازاریابی مورد استفاده شرکت ها کارت های بازی می کنند. CYW دارای مدرک ICSI، ASTM، EN71، TUV و ISO9001 و گواهینامه ISO14001 می باشد.

ما خودمان را در ارائه خدمات جامع تر به مشتریان هستیم. تقریبا تمام جنبه های کارت بازی را می توان با توجه به شرایط خاص خود انجام داد. ما حداقل عرشه های کارت بازی مورد نیاز را نداریم و ما خدمات مشابهی را برای هر شرکت بزرگ یا کوچک ارائه می دهیم. شما می توانید تعداد کارت ها، اندازه ها، اشکال، انواع سهام کاغذ، رنگ ها و پوشش ها را انتخاب کنید تا کارت های بازی خود را سفارشی کنید. پنج نوع از سهام کاغذی که برای شما انتخاب می شود وجود دارد، از جمله یک طرفه پوشش داده شده، دو طرف پوشش داده شده با کیفیت بالاتر بدون هزینه اضافی و دیگر مقادیر کاغذ با وزن های مختلف از 240 تا 710 گرم به کل 310 گرم. علاوه بر این، هر دو طرف کارت های بازی را می توان با انتخاب یک فرایند چاپ یک رنگ یا چهار رنگ متفاوت انجام داد.

در بالای گزینه های متنوعی قرار می گیرند، کارت های بازی شما توسط تکنولوژی های چاپی پیشرفته چاپ می شوند، از جمله چاپ افست، ماشین های فلکسوگراف و امکانات ابریشم. کارت های بازی شده دارای کیفیت بالا، انطباق رنگ، جزئیات عالی و هزینه بهره وری.


موارد سفارشی به شرح زیر است:


5.jpg

Hot Tags: کارت بازی های سفارشی تولید کننده حرفه ای تولید کننده، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:کارت بازی طراحی چاپ شخصی بعدی:فروش داغ چاپ سفارشی چاپ کارت طراحی سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like