چاپ کارت های بازی بزرگ برای باشگاه های پل

چاپ کارت های بازی بزرگ برای باشگاه های پل

کارتهای پخش شده غول پیکر همان قدر شادی را برای عاشقان پل می کنند، در حالی که چشمانشان را تکان نمی دهند. با توجه به چشم انداز کسب و کار بزرگ، بازی سازان کارت بازی علاقه خود را به طراحی کارت های بازی نشان می دهد.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های بازی بزرگ برای باشگاه های پل


یک عرشه کارت بازی بزرگ حاوی 54 کارت شامل 2 جوکر است. این بزرگتر از کارت بازی استاندارد است و بیشتر در باشگاه های پل یا به عنوان یک دکوراسیون ظاهر می شود. کارت های سفارشی کارت های بازی استفاده آسان، سبک نوآوری، گزینه های مختلف رنگ در دسترس است. با توجه به CYW برای خدمات چاپ سفارشی برای ایده عالی شما، کارت های بازی شما مطمئنا با سایر محصولات همکار برجسته خواهد بود.

1.jpg

ورق بازی کردن


卡牌 手绘 03.jpg گزینه های خاص

اثر بصری

برای کیفیت پایدار و چاپ مناسب برای کارت های بازی بزرگ، تکنولوژی چاپ افست در کارخانه ما مورد استفاده قرار گرفته است. نتیجه چاپ با کیفیت بالا باعث می شود فونت های بزرگ و تصاویر بر روی پل کارت های بازی به وضوح ظاهر شود، و مردم را با چشم انداز چالش برای تمرکز بر لذت بازی به جای تلاش برای دیدن چیز روشن است. و تیم متخصص چاپ می تواند به شما در فرایند ایجاد کارت های بازی شده چاپی هدایت و کمک کند. رنگ PANTONE پایه استاندارد شماست، برای تعیین استانداردهای رنگ اولیه برای تایید تولید فله، برای اطمینان از بازتولید رنگ مستمر و قابل اعتماد استفاده می شود.

22

خدمات بلند مدت

کارت های پل بزرگ بازی به طور کامل استانداردهای کیفیت بین المللی ASTM و EN71 و همچنین استانداردهای ایزو را برآورده می کند. استفاده طولانی مدت و طولانی مدت از تکراری می تواند نیازهای بازیکنان را برآورده کند و همچنین به رسمیت شناختن و دید شما برای شرکت شما کمک می کند. کارتهای پل بزرگ دارای کارتهای سازگار با محیط زیست و با دوام بسیار مناسب هستند. CYW شما را با تجربه پیاده سازی بیشتر، خدمات درازمدت و کیفیت پایدار به شما ارائه می دهد.

Hot Tags: چاپ کارت های بازی بزرگ برای باشگاه های پل، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ سفارشی کارت بعدی:کارت چاپ عکس شخصی

پرس و جو

You Might Also Like