کارت چاپ عکس شخصی

کارت چاپ عکس شخصی

در سایو، سنتز تکنولوژی چاپ و صنعت، کارت های عکس با کیفیت عکس را با قیمت باور نکردنی پایین تضمین می کند. ما یک فروشنده کارت کارت گرافیکی ASTM و EN71 و ICTI با تمرکز بر خدمات چاپ سفارشی Premium برای مخترعان بازی است.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های عکس شخصی بازی

کارت بازی های شخصی شخصی جایگزین کارت های بازی متوسط برای افرادی می شود که از عناصر استاندارد خسته شده اند. برای موارد خاص، افرادی مانند استفاده از کارت های بازی عکس برای اضافه کردن لمس شخصی به فعالیت ها هستند.

هنگامی که شما سفارش کارت بازی عکس را در CYW قرار می دهید، شما می توانید از همه در یک سرویس سفارشی و پشتیبانی مشتری متفکر لذت ببرید. بسیاری از گزینه های چاپ و لاک الکل برای شما انتخاب می شود. برای کارت های بازیابی عکس های سفارشی خود ما از کارت کاغذی پایه ای روشن استفاده می کنیم که مبنای کامل برای تولید مثل رنگ های قابل ملاحظه ای است. امکانات چاپ افراطی کامل رنگ ما نگاهی خیره کننده به کارت های تصویری شخصی خود را بدون نصب اضافی ایجاد می کند. بهترین رنگ ها و رنگ های قابل توجه در کارت های عکس خود را مطمئن شوید که مردم را متوقف و خیره. علاوه بر این، طیف گسترده ای از رنگ در CYW باعث می شود کارت های شخصی خود را فوق العاده مقاوم و مقاوم در برابر تغییر حتی در محیط مرطوب و یا خشک.

گذشته بیش از ده سال شاهد تلاش های بزرگ ما بودیم تا مطمئن شویم که هر مرحله چاپ سفارشی با بالاترین استانداردهای ممکن مطابقت دارد. هر پرسنل در CYW یک چشم برای جزئیات دارد. هر بسته از کارت های بازی عکس منعکس کننده مقدار زیادی از مهارت و توجه به جزئیات است.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg


Hot Tags: چاپ کارت های عکس شخصی، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت های بازی بزرگ برای باشگاه های پل بعدی:چاپ کارت های بازی عروسی شخصی

پرس و جو

You Might Also Like