کارت بازی تبلیغاتی چاپ دو طرفه

کارت بازی تبلیغاتی چاپ دو طرفه

CYW ASTM و EN71 گواهی بازی تولید کارت است که طول می کشد موقعیت پیشرو در صنعت خدمات چاپ سفارشی. چاپ کارت های تبلیغاتی یکی از زمینه های تخصصی ما است. ما مشتریان خود را کنترل کامل بر روی کارت های بازی سفارشی بدون حداقل سفارش مورد نیاز را ارائه می دهیم. قیمت رقابتی همراه با خدمات مشتری شخصی و بهترین کیفیت چاپ باعث می شود تا CYW شایسته ترین شریک تجاری شما باشد.

چت کن

جزئیات محصول

کارت های بازی تبلیغی هر دو چاپ جانبی


کارت های بازی مناسب برای اهداف تبلیغاتی یا تبلیغاتی هستند. آنها مقرون به صرفه هستند و فضای بسیار زیادی را برای انتقال اطلاعات شرکت شما که می خواهید گسترش دهید، ارائه دهید. از سوی دیگر، کارت های بازی بخشی از زندگی روزمره مردم است. با کارت های بازیابی با استثنایی چاپ شده با کیفیت ما، مردم مطمئنا شروع به گفتگو درباره محصولات یا شرکت های شما می کنند.

چاپ سفارشی مهمترین گام برای تبلیغات کارت بازی است. مردم دوست دارند کیفیت عکس های خود را با تصویر و قدرت شرکت مرتبط کنند. ظرفیت چاپ CYW هرگز به مشتریان خود اجازه نمی دهد و بر روی مشتریان تاثیر عظیم و طولانی مدت می گذارد. با تشکر از پرینترهای افست رنگی ما، کارت های تبلیغاتی خود را می توانید در گزینه های متنوع رنگی و طرح های تصویری پیشرفته چاپ کنید. کیفیت واضح و روشن تولید مثل به راحتی توجه و اعتماد مشتریان خود را به دست می آورد. علاوه بر این، تعداد زیادی از پوشش های با کیفیت بالا مورد استفاده در کارت های تبلیغاتی خود را داریم. به عنوان مثال، پوشش براق نقطه ای ما را به تبلیغات خود تبدیل می کند ماشین های بازی را درخشان می کند و بهترین کار را برای تأکید بر لوگو و متون شرکت های خود انجام می دهد. کارت های تبلیغاتی ما دارای بافت بزرگ است که باعث می شود سطوح تماس بین کارتها کاهش پیدا کند تا آنها را راحت تر بچرخانند، برخورد و رسیدگی کنند.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg

Hot Tags: کارت های تبلیغاتی هر دو طرف چاپ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت های بازی عروسی شخصی بعدی:چاپ کارت استاندارد بازی و بزرگ

پرس و جو

You Might Also Like