چاپ کارت استاندارد بازی و بزرگ

چاپ کارت استاندارد بازی و بزرگ

CYW یک تامین کننده کامل کارت بازی پل با بیش از ده سال تجربه است. ما ارائه خدمات چاپ سفارشی و تولید برای هر دو توسعه دهندگان بازی های فردی و استودیو های اختراع بازی. امکانات پیشرو در زمینه چاپ و همراه با کارکنان با تجربه، ما را قادر به ارائه نتایج چاپ خیره کننده و قیمت مقرون به صرفه است.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت استاندارد بازی و پل بزرگ کارت

با وجود بسیاری از فعالیت های رقابتی برای اوقات فراغت مردم، بازی پل هنوز جذب بسیاری از مردم سرمایه گذاری انرژی خود را به یادگیری و بازی است. محبوبیت گسترده وعده سود بزرگ بالقوه بازار است. برای طراحان پل بازی، CYW به شما بهترین کیفیت چاپ کارت بازی را ارائه می دهد تا ایده های خلاقانه خود را مطابقت دهید تا کارت های پل خود را به فروش برسانید.

کارت های سفارشی چاپ پل یکی از محصولات امضا ما برای بیش از ده سال است. ما می خواهیم فروش قابل ملاحظه ای را با تکنولوژی های چاپی کارآمد و تکنسین های چاپی بسیار مهم مرتبط کنیم. با تشکر از مطبوعات افست رنگ ما، کارت های بازی پل را می توان در تعداد زیادی از رنگ ها و الگوهای چاپ شده است. طراحی پیچیده و تصویری می تواند دقیقا بر روی کارت بازی های پل بازی با جزئیات روشن اثر می شود. از سوی دیگر، برای رسیدن به اثرات چاپی مختلف، مجموعه ای از پوشش ها در CYW، یک سازنده پل کارت حرفه ای و ASTM و EN71 تایید شده توسط EN71 موجود است. مهر زنی داغ فویل ساده ترین راه برای اضافه کردن ارزش به کارت بازی پل است. این امر تا حد زیادی به تجدید نظر زیبایی شناسی کارت ها می افزاید و یک درخشش بازتابنده برای توجه مشتریان ایجاد می کند. ایده آل به عنوان یک لهجه برای تشویق لوگو خود را در کارت بازی پل. البته، پوشش های دیگر مانند براقیت نقطه ای، UV، منبت کاری و یا دسابوزی و همچنین کارت های بافت پارچه ای در حال انتظار برای انتخاب شما هستند.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg

Hot Tags: چاپ کارت استاندارد بازی و پل بزرگ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:کارت بازی تبلیغاتی چاپ دو طرفه بعدی:چاپ سفارشی بزرگ غول کارت های بازی

پرس و جو

You Might Also Like