کارت بازی دوچرخه سواری استاندارد یا بزرگ

کارت بازی دوچرخه سواری استاندارد یا بزرگ

CYW کارت بازی های سفارشی برای شرکت ها، باشگاه ها و افراد فراهم می کند. با بیش از ده سال تجربه، ما موقعیت پیشرو در زمینه بازی های هیئت مدیره در چین را گرفته ایم.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های دوچرخه با چاپ معمولی استاندارد و یا بزرگ چهره چاپ

بازی های کارت بازی یک انتخاب عالی سرگرم کننده برای افراد سنین مختلف است. با این حال، برای اکثر شهروندان ارشد و افرادی که دچار اختلال بینایی هستند، ممکن است کارت های بازی را به روشنی ببینید. برای رسیدگی به این مشکل، CYW کارت های بازی با روکش بزرگ را برای افراد مبتلا به بیماری های عفونی فراهم می کند.

خدمات چاپ درجه حرفه ای قدرت ما است. ما طیف کاملی از روش های چاپ را برای تکمیل نیازهای چاپی مختلف مشتریان خود اتخاذ می کنیم. کارشناسان چاپ با تجربه نیز تحقیق و توسعه خود را به منظور بهبود نتایج چاپ و بهره وری بهبود یافته است. پرینترهای افستی پیشرفته ما سرعت و دقت رنگی بی نظیر را تضمین می کنند. رنگ های اشباع شده و احساس حقوقی چاپ افست ما نمی تواند از سوی دیگر شرکت های چاپی پیشی بگیرد. علاوه بر این، ما رفتار تساوی را به تمام انواع کسب و کار تحمیل میکنیم، به این ترتیب ما حداقل الزامات کمیتی را نداریم. برای همه مشتریان، ما تضمین می کنیم که کارهای چاپی خود را به بهترین وجه از توانایی هایمان کامل کنیم. در بالا از آن، ما انتخاب گسترده ای از پوشش برای کارت های بازی های سفارشی خود را. پایان براق باعث می شود کارت های شما پر جنب و جوش، در حالی که مات کمک می کند تا از اثر انگشت بر روی کارت ها خلاص شوید. UV نقطه طول عمر کارت ها را افزایش می دهد و پرچم نقره یا فویل طلایی لمسی را به کارت ها اضافه می کند. بیشتر گزینه های پوشش دیگر نیز موجود است.

برای کارت های شخصی شما، شما در انتخاب های مختلفی از جنبه های دیگر، از جمله مواد، اندازه ها، رنگ ها و اشکال، به شما ارائه می دهیم. آنچه شما باید انجام دهید این است که یک سبک را انتخاب کنید. کارشناسان حرفه ای طراحی ما تلاش می کنند تا بهترین طرح ممکن را ارائه دهند.


5.jpg

Hot Tags: تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت های بازی پلاستیکی 100٪ بعدی:اندازه بزرگ یا کارت پل های استاندارد پل

پرس و جو

You Might Also Like