مجموعه کارت های پوکر منحصر به فرد 3D Lenticular Setting

مجموعه کارت های پوکر منحصر به فرد 3D Lenticular Setting

چاپ لنزهای 3D به منظور ایجاد تصویر سه بعدی در هواپیما به نظر می رسد، و این تصویر واقعی است، همانطور که در نوک انگشتان شما وجود دارد. در حال حاضر محصولات چاپی سه بعدی در حال حاضر نشان دهنده یک صحنه پر رونق در سراسر جهان است.

چت کن

جزئیات محصول

مجموعه کارت های پوکر منحصر به فرد 3D Lenticular Setting


چاپ 3D با استفاده از یک اصل که شبیه سازی فاصله چشم انسان را برای ایجاد یک تفاوت مکانی. پیکسل های زوایای مختلف و سطوح روی مواد حساس به نور ثبت می شود تا اثر سه بعدی روی هواپیما را نشان دهد. کارت های بازی دارای کارت های سه بعدی چاپ شده به مردم اجازه می دهد تا به وضوح شگفتی های تصویر و عکس های سرگرم کننده بازی را بدون هیچ گونه ابزار مشاهده کنند.


چاپ افست چاپ لیتوگرافی

چاپ سه بعدی به طور کلی با استفاده از یک چاپ افست چاپ لیتوگرافی چاپ می شود. چاپ افست چاپ لیتوگرافی در ساخت صفحات، چاپ دقت بالای چاپ و دوام چاپ بهتر است. محصول چاپی دارای اثر بهتر استریوسکوپیک، ساخت صفحات پایدار و تولید انبوه است. کیفیت چاپ تأثیر قابل توجهی بر روی اثر بصری تصاویر استریسککوپیک دارد. بنابراین، ما از چاپگر با چهار رنگ بالا برای چاپ استفاده می کنیم، جوهر صاف و محو نشده است.


فروشنده معتبر

کارخانه های ما دارای نرمافزار منحصر به فرد طراحی با قابلیت های قوی هستند. ما همچنین دارای تیم طراحی بزرگ با توانایی های طراحی قوی 3D lenticular است. همه در یک، ما می توانیم محصولات لوستیک در سطح جهان را با قیمت بسیار مناسب عرضه می کنیم. ما متخصص در ارائه کارت بازی، بازی کردن مجموعه کارت، چاپ سفارشی پوکر 3D lenticular، بازی کارت، و غیره


5.jpg

یک جفت:کارت بازی کارت تاروت سفارشی الگو بعدی:بازی پوکر Superfight Poker Card Deck Personalized Manufacturing

پرس و جو

You Might Also Like