چاپ سفارشی چاپگر کوچک و مینیاتور چاپ کارت های بازی

چاپ سفارشی چاپگر کوچک و مینیاتور چاپ کارت های بازی

مشتریان می توانند ما را به تنظیم هر گونه اجزای بازی کارت، به عنوان مثال تعداد عرشه، کارت، مرز و یا تصویر. ما کارت بازی پس از ارتباط از مشتریان طراحی. کارشناسان تولید کارت بازی ما کاملا ایده شما را درک خواهند کرد. قبل از تولید انبوه کارت های بازی های سفارشی، طرح های خود را تنظیم می کنیم تا زمانی که از آنها راضی هستید.

چت کن

جزئیات محصول

مینی عرشه سفارشی چاپ کارت بازی

برای ساخت متریال سفارشی از چاپ کارت ها، به ماشین های چاپ کارت با کیفیت خوب نیاز دارند و می توانند بهترین وضوح تصاویر را بیابند. چاپ مینی کارت ها مد جدید و روند محبوب در جهان است به عنوان افراد قادر به لذت بردن از برخی از زمان جالب است. در واقع، افراد قادر به ارائه تصاویر و طرح های خاص خود در کارت های مینی بازی هستند. تیم طراحی آمریکایی ما با توجه به سبک های مورد نظر خود برای مشتریان خود برای مشتریان خود مشورت خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد اندازه کارت های بازی را به منظور برآورده ساختن نیازهای خاص خود تنظیم کنیم.

کیفیت محصولات همیشه در بالای فهرست اولویت قرار دارد، زیرا ما مایل به ارائه خدمات حرفه ای به مشتریانمان هستیم. به عنوان یک نتیجه، حتی اگر ما نیاز به تولید مقدار زیادی از کارت های مینی در زمان شات، ما نمی خواهد به بهترین کیفیت برای برآوردن مهلت دادن. چاپ کارت های مینی کارت نوع خاصی از محصولات است، زیرا از طریق تولید کارت های مینی، ما قادر به کشف راه های جالب کارت بازی هستیم. ما بهترین جعبه مینی دیسک بازی پرینتر کارت است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


16.5.jpg


یک جفت:سفارشی به شکل کارت های بازی چاپ (قلب فوتبال بابا عجیب و غریب و غیره شکل کارت بازی) بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like