سفارشی به شکل کارت های بازی چاپ (قلب فوتبال بابا عجیب و غریب و غیره شکل کارت بازی)

سفارشی به شکل کارت های بازی چاپ (قلب فوتبال بابا عجیب و غریب و غیره شکل کارت بازی)

به عنوان یکی از معتبرترین و ما می تواند از انواع کارت های بازی ساخت. با مجموعه ای از پیشرفته فن آوری، ما می تواند نیاز مشتریان به بزرگترین حد برآورده. ما در همکاری با تیم آمریکایی به کامل طراحی محصول. محصولات ما توسط EN71 و ASTMF963 تایید شده اند.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی به شکل کارت های بازی چاپ

بازی کارت های شکل جلب توجه واقعی به بازیکن، چون غیر معمول به شکل کارت های بازی یک تاثیر پایدار، ایجاد و آن را به یک آیتم بزرگ تبلیغاتی. دایره، مربع، مثلث، بیضی، قلبی شکل پرداخت کارت های فوتبال به شکل کارت های بازی سانتا شکل کارت های بازی و عجیب و غریب به شکل کارت های بازی و غیره. سفارشی شکل کارت های بازی ارائه شده اند توسط CYW بازی آموزشی ویبولیتین

 

بسیاری از بازی روی صفحه نیاز طراح شکل کارت های بازی خود را به افزایش خنده دار. بسیار زیاد shapede کارت بازی این است که اغلب مورد نیاز است. در حالی که شکل کارت نیز در بازار کارت بازی محبوب.


ما متخصص در تولید بازی های هیئت مدیره و لوازم جانبی مرتبط با. اشکال مختلف و اندازه با ما در دسترس هستند. تیم طراحی آمریکا ما شما را به ایجاد ایده آل سفارشی شکل کارت های خود را با غنی تجربه در کارت های بازی سفارشی طراحی کمک خواهد شد، ما کارت های بازی کازینو مختلف با کیفیت بالا برای شما در انبار ما را انتخاب کنید. عرشه سفارشی شکل کارت های بازی به صورت جداگانه بسته بندی در جعبه های مرگ برش مقوا پهلو, بسته بندی ویژه و مقدار كم در دسترس هستند.

 

ارزش به مجموعه بازی کارت شما را به این شکل کارت های بازی اضافه کنید. آنها ابزار تبلیغاتی عالی برای شرکت خود را به ایجاد آگاهی از محصولات خود را. کوچک مقدار و درخواست بسته بندی مختلف پذیرفته شده است.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید.ایمیل: boardgame@cywproductions.com
17.5.jpg

یک جفت:طلا شخصی چاپ کارت های پیشرفته تجهیزات بعدی:چاپ سفارشی چاپگر کوچک و مینیاتور چاپ کارت های بازی

پرس و جو

You Might Also Like