رامی کارت کارت های بازی

رامی کارت کارت های بازی

رامی محبوب تطبیق کارت بازی است. تعداد بازیکنان: دو تا پنج بازیکن. شش بازیکن همچنین می توانید بازی اما این تعداد کارت را کاهش دهد. هدف: هنگامی که شما امتیاز برای کارت playless یا بی همتا پایین تر از حریف، کارت آمار و خاتمه بازی.

چت کن

جزئیات محصول

رامی کارت کارت های بازی

بازی Lamika به نیویورک در سال 1909 معرفی شد و در 1940s رایج در ایالات متحده شد. دسته کارت، اندازه پادشاه، مجموع 52 را حذف کنید. مناسب برای 2 تا 6 مردم درگیر در بازی. هر فرد تعداد کارت، می فرستد و سپس کارت در دست تکمیل جاده ترکیب می شوند، اما روش ترکیب و نحوه امتیازبندی پیچیده تر هستند.


اندازه و مواد

اندازه کارت مشترک 57 * 87 میلی متر یا 68 * 88 میلیمتر می باشد. البته، ما می توانیم customzied طراحی حجم با توجه به نیازهای مشتریان. ما با استفاده از مواد دوستدار محیط زیست چاپ ارائه گزینه های مختلف به شما می توانید. 300 گرم با پوشش هنر کاغذ منظم مواد برای چاپ است. ما می توانید مشتریان برای تولید 270-300 گرم از ضخامت های مختلف، دیدار با مشخصات مختلف از کارت های بازی.


تولید کننده مستقیم

ما معتقدیم که موفق ارتباط بین تولید کنندگان و مشتریان است مبتنی بر قابلیت اطمینان و صداقت. پایبندی شدید به این اصل ما همواره ملاقات و فراتر از انتظارات مشتریان خود اجازه می دهد. همچنین اجازه می دهد تا مشتریان ما را به تکرار مشتریان. هزینه های واقعی و مستقیم محصولات خوب و امن ارتباط شخصی و مسئولیت بزرگ و در زمان تحویل نقاط قوت ما هستند. تجربه غنی کیفیت سریال. بدیهی است، چرا که ما مستقیم تولید کنندگان و صادرکنندگان ما قیمت بسیار رقابتی است.


موارد سفارشی به شرح زیر نشان داده شده است:

四宫格

Hot Tags: بازی ورق رامی، تولید کننده تامین کننده ساز طراحی چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکا کارت
یک جفت:بازی استراتژی کارت بعدی:عرشه بازی کارت

پرس و جو

You Might Also Like