مجموعه کارت بازی با طراحی سفارشی

مجموعه کارت بازی با طراحی سفارشی

بازی کارت مجموعه ای در سال 1991 منتشر شد. این یک بازی توالی کارت کلاسی است. عرشه کارت شامل 81 کارت با چهار ویژگی است: اعداد، نمادها، رنگ ها و سایه. آنها باید در یک یا چندین ترتیب مرتب شوند. اجازه دهید هر ترکیب ممکن از ویژگی های ظاهر می شود.

چت کن

جزئیات محصول

بازی کارت مجموعه طراحی سفارشی


بنیانگذار بازی Set در سال 1974 بازی را اختراع کرد. مارش ژان فالکو، به عنوان یک ژنتیک جمعیت، به بررسی صرع در چوپان ها و استفاده از نمادهای کارت برای ضبط داده ها برای پیدا کردن قوانین داده است. او توسعه و ارتقاء مجموعه ای از بازی های کارت با تشویق دوستان و خانواده است. این یک بازی سریع گام است که بسیار اعتیاد آور است. صرف نظر از گروه سنی، می توانید تا زمانی که علاقه مند هستید، بازی کنید.


رنگ کارت بازی را انتخاب کنید

الگوی کارت بازی مجموعه ساده به نظر می رسد، اما مهارت و تجربیات زیادی در مورد آن به دست می آید. کارخانه CYW مجهز به مطبوعات 4 رنگ و 6 رنگ رنگی هیدلبرگ است و کارت رنگ Pantone برای پاسخگویی به نیازهای رنگ مختلف الگوهای مختلف کوچک بر روی کارت مجموعه موجود است. دستگاه کاملا اتوماتیک چاپ، دستگاه کاملا برش اتوماتیک برش داده شده برای اطمینان از اینکه داده های کارت چاپ می شود و اثر چاپ همیشه بر اساس پیش بینی داده ها تنظیم می شود.


تولید محصولات به صورت مورد نیاز

CYW صنعت بازی را بیش از 10 سال طراحی کرده است و با بسیاری از شرکا کار کرده است. تیم طراحی حرفه ای ایالات متحده توصیه و توصیه محصولات برای یافتن مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین محصولات برای نگه داشتن با آخرین روند بازاریابی. جدیدترین و سرگرم کننده ترین بازی ها را برای شما و بازی های رایانه ای ایجاد کنید. خوشحالم که ایده های خلاقانه ای را برای زندگی به ارمغان بیاورید، بازی علاقه مند به مشتری را بیابید


موارد سفارشی به شرح زیر است:

四宫格

Hot Tags: کارت بازی مجموعه ای با طراحی سفارشی، سازنده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:کارت کارت بازی کارت بعدی:پل کارت بازی مجموعه چاپ سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like