تخته نرد بازی را با تخته نرد ترکی ترک کنید

تخته نرد بازی را با تخته نرد ترکی ترک کنید

طراحی ما منجر به تکنولوژی مد و نفیس می شود. ما می توانیم بازی های سفارشی روی میز، بازی های کارت به طور کامل با توجه به مشخصات مشتری ساخته شود. طراحی و یا طراحی مشتری خوش آمدید.

چت کن

جزئیات محصول

تخته نرد بازی با تخته نرد ترکی


تخته نرد که در خاورمیانه ایجاد شده است و یکی از قدیمی ترین بازی های تخته ای در جهان است. دو بازیکن هر یک دارای 15 قطعه هستند، اولین بازیکن برای حرکت a15 قطعه از برد برد. این بازی محبوب از استراتژی همراه با شانس است و سرگرمی، آموزش و پرورش، توسعه تفکر در یک بازی روی صفحه است.

3.jpg
4.jpg

توانایی ایجاد

به منظور داشتن شریک تجاری طولانی مدت، ما به طور مداوم کیفیت و قابلیت تولید ما را بهبود می بخشیم. به طور مداوم تجهیزات چاپی کارخانه را معرفی و بهروزرسانی کنید، در حالیکه فرصتهای تکنسین برای یادگیری فراهم شده است. ارزش تجهیزات و امکانات هزینه 30،000،000 دلار آمریکا است. در حال حاضر ما قادر به ساخت 50،000 هیئت مدیره بازی در هر روز است. در صورت اطمینان از کمیت، کیفیت چاپ محصولات به شدت. ما بازی های تخته نرد را با توجه به مشخصات مشتریان طراحی و تولید می کنیم.


ساخت قابل اعتماد

اگر شما علاقه مند به بازی های تخته نرد ما با تخته نرد ترکی می باشید، به سفارش های خود با سازنده و فروشنده حرفه ای ما خوش آمدید. شما می توانید تخیل خود را برای رسم بازی شما می خواهید استفاده کنید و ما به شما کمک می کنیم آن را به یک چیز واقعی تبدیل کنید. با تیم طراحی حرفه ای در خدمت شما، ما شما را به خدمات چاپ سفارشی عالی با قیمت رقابتی ارائه می دهیم. برتری کیفی پیگیری مشترک ما است. فریبنده و محبوس.

IMG_20170613_141418

Hot Tags: تخته نرد بازی با تخته نرد ترکیه، سازنده، سازنده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:طراحی خلاقانه از بازی روی صفحه چاپ سفارشی بعدی:ساخت و تولید انسان Loquens بازی روی صفحه

پرس و جو

You Might Also Like