بازی شرکت تخته چاپ

بازی شرکت تخته چاپ

پس از بیش از 10 سال کسب و کار در هیئت مدیره بازی، CYW تبدیل به منبع راه حل سفارشی چاپ انتخاب برای بسیاری از طراحان هیئت مدیره در سراسر جهان است. ما برای ارائه وسیع ترین گزینه های چاپ و بالاترین کیفیت ممکن چاپ برای طراحان هیئت مدیره شهرت شهرت ایجاد کرده ایم.

چت کن

جزئیات محصول


شرکت های چاپ روی میز بازی

بازی تخته ای، بخش مهمی از زندگی روزمره مردم است. آنها فعالیت های سرگرم کننده فراوانی را برای افراد مختلف انجام می دهند. امروزه، با وجود عصر دیجیتال، مردم همچنان در حال تماشای لذت خالص در هنگام بازی کردن در بازی های روی میز هستند. به ویژه در کشورهای در حال توسعه، کودکان و بزرگسالان به طور یکسان سرگرم صرف وقت خود را از بازی در بازی های روی میز است. محبوبیت بزرگ منجر به فرصت های تجاری قابل توجهی می شود.

سرمایه گذاری مستمر ما در ارتقاء تجهیزات پیشرفته چاپی ما به ما اجازه می دهد تا از موثرترین روش برای تولید بازی های سفارشی سفارشی استفاده کنیم. بر اساس الزامات خاص چاپ، ما روش چاپ مطلوب را برای پروژه های مختلف سفارشی بازی تخته اتخاذ می کنیم. پرینترهای افست پر رنگ ما می توانند نتایج چاپی دلخواه مشتریان خود را تولید کنند و کیفیت همیشه از انتظارات آنها فراتر رود. ما می توانیم از فلز استفاده کنیم؛ جوهر فلور و نقطه به منظور افزایش محصول پایان بازی تخته. طیف گسترده ای از تکنیک های چاپ ما محدود به چاپ افست نیست. نسخه چاپی ابریشم و چاپ فلکسوکو نیز موجود است. تکنسین های چاپی با تجربه ما متوجه ترکیب هزینه های مناسب و مناسب برای گزینه های چاپ برای بازی های هیئت مدیره خود خواهند شد.

CYW یک سازنده هیئت مدیره هیئت مدیره گواهی ASTM و EN71 است و سطح حرفه ای ما ایده های بازی عالی مشتریان ما را به کسب و کار سودآور بازی تخته تبدیل می کند.
Hot Tags: شرکت تولید چاپ روی میز، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:مواد برای ساخت یک بازی هیئت مدیره بعدی:تولید کنندگان نمونه اولیه بازی تخته

پرس و جو

You Might Also Like