طراحی خلاقانه از بازی روی صفحه چاپ سفارشی

طراحی خلاقانه از بازی روی صفحه چاپ سفارشی

CYW تامین کننده اختصاصی بازی تمرکز هیئت مدیره بازی سفارشی چاپ و تولید است. با دهه تجربه، ما قادر به ارائه بازی های تخته ای بسیار با کیفیت بالا و خدمات جامع قرار دادی در قیمت مقرون به صرفه.

چت کن

جزئیات محصول

تولید کننده سفارشی بازی طراحی خلاق را از بازی روی صفحه


بازی های تخته ای مناسب برای مردم برای باز کردن و بازی همراه با دوستان یا خانواده. محبوبیت گسترده خود بنابراین سبب صفحه بازی به یک صنعت بسیار امیدوار کننده و تفریحی. با طیف وسیعی از فن آوری های چاپ CYW متعهد به ارائه بازی بنگاه کامل خدمات قرار دادی با شروع از طراحی گرافیکی و چاپ، تولید، تحویل است.

 

به بهترین تحقق نیازهای چاپ خود را، ما مجموعه ای از برش لبه پرینتر های افست چهار رنگ، ابریشم صفحه پرس چاپ و فلكسجربهك نسخه قابل عنوان 3D پرینتر. بازی روی صفحه چاپ شده ویژگی های دقت بالا رنگ تصویر گرافیک دائمی و پایان برتر. برای شما قطعات پلاستیکی بازی ما در استفاده از شدت اتوماتیک تزریق پلاستیک ماشین قالب گیری موثر تولید قطعات استحکام بالا با ظاهر صاف به پایان رسید. بازی تخته را ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست و محکم و دقیق ساخته شده. در علاوه بر این، ما دولت از هنر تزریق ماشین به طور معمول با ابزار خودکار و خود gating برای حفظ عملیات کارآمد اجرا و تولید مداوم, قالب با سرعت 25 بار سریع تر از میانگین روش. در نتیجه, سفارشی بازی تخته ما در برنامه مقرون به صرفه و ارائه قیمت می تواند.

 

ما افتخار از بسیاری از سازمان های بین المللی کیفیت نظارت EN71 ASTM ورکشاپ TUV ISO9001 و ISO14001 تایید شود.


手绘3.jpg

Hot Tags: طراحی خلاقانه از بازی روی صفحه سفارشی، تولید کننده تامین کننده ساز طراحی چاپ, سفارشی, عمدهفروشی, آمریکا چاپ
یک جفت:سفارشی طراحی بازی با ایده های مشتریان بعدی:تخته نرد بازی را با تخته نرد ترکی ترک کنید

پرس و جو

You Might Also Like